«Старт у незбагненне»

28.02.2018
0
321

Спочатку трішечки напишу про нашу сім’ю. Я з дітками  майже постійно в Смілі, чоловік їздить в Київ на роботу (цієї зими він багато часу провів в Смілі в зв’язку з працею на будівництві дому молитви). Саша служить дияконом в церкві. Діточки завжди з нами, куди ми, туди й вони. На жаль, зараз знову захворіли. Радістю для нашої сім’ї є очікування народження нашої 3 дитини. Ми дуже вдячні Богові за ці прекрасні подарунки від Нього.

А тепер про служіння в церкві та поза нею (хоча я вважаю, що служіння в сім’ї ні на краплиночку не менш важливе перед Богом). Як і раніше, щонеділі проводжу дитячий євангелізаційний клуб у нашому домі молитві. Вивчаємо з дітками Слово Боже, молимося, співаємо, граємось, займаємося рукоділлям і кулінарією. Декілька дітей майже регулярно відвідують загальні богослужіння.

Черкаська область

У грудні в нашій церкві мали свято для сімейних пар, де ми з чоловіком були ведучими. Віталій Євтушенко виклав корисний семінар.

Величезним благословенням для нашої церкви цієї зими був приїзд братів з Волині, які разом з нашими братами дуже активно попрацювали протягом майже трьох тижнів. Крім робіт на будівництві, брати допомогли у проведенні дитячої програми на центральній площі 25 грудня, коли було святкування Різдва разом з іншими євангельськими церквами міста. Було дуже багато дітей і дорослих, не дивлячись на погоду. Користуючись моментом, ми роздали дітям запрошення на табір.

21 грудня до нас приїхала театральна група з Києва. З виставою та солодкими подарунками ми відвідали школу с. Мар’янівка та школу-інтернат №8 м. Сміла.

Черкаська область

На свято Різдва вітали знайомих людей піснями та роздавали газети. Відвідали наших сусідок бабусь. На 2 день Різдва ми через соціальну службу запросили на зібрання малозабезпечених людей. Вони слухали Слово Боже, а після зібрання отримали продуктові пакети.

Найважливішою подією цієї зими для мене був дитячий табір. Я була координатором. У цьому році ми приймали до 60 дітей, це найбільше за всі роки проведення зимових таборів. Тема табору: «Старт у незбагненне!» Програма була насичена інформацією про незбагненний всесвіт і, звичайно, про того, Хто все це створив. Надіємося, що біблійні істини, які діти вивчили в таборі, залишаться в їхній пам’яті і вплинуть на їхнє життя. Приходили послухати і батьки дітей, бабусі.

Великою радістю для нашої церкви є навернення одного чоловіка, за якого довгий час молилися. Він вже давно відвідує богослужіння.

Людмила Демчук, Черкаська область, уривок з листаДодати коментар

Пожертвувати