«Спочатку люди навіть не віталися»

01.10.2020
0
137

Хоча багато змінилося у зв’язку з карантинними обмеженнями, але натомість з’явилося нових можливостей в служінні. Зараз — час для індивідуальної роботи з людьми: спілкування, підтримка та допомога у різних сферах їхнього життя. Більшість часу я проводила в селі Лозуватка, Криворізького району, де й відвідую дім молитви. Оскільки проживаю в сільській місцевості, то фізичної праці вистачає. Разом з молоддю помісної церкви допомагаємо людям похилого віку. Щоденно в церкві проходять молитовні зібрання і я радію, що маю можливість їх відвідувати.

У червні мала поїздку в м. Нікополь, де багато років допомагала організовувати та проводити літні табори. Разом з місіонерами ми провели декілька богослужінь і відвідали сім’ї, які потребують підтримки. Зокрема, організувати гуманітарну допомогу для одної багатодітної сім’ї. Ця сім’я навернулася до Бога саме через табір і дитяче служіння.

В липні відвідала місіонерів, які працюють в смт Царичанка та смт Солоне Дніпропетровської області. Брала участь у богослужіннях, а також ми відвідували сім’ї, проводили молитовні зібрання. В кінці липня мала поїздку на Луганщину, де служила дорослим і дітям в с. Краснянка. В цьому селі проживає тільки дві місіонерки, місцеві люди живуть дуже бідно. Спочатку до сестер люди навіть не віталися і ставилися дуже неприязно, а зараз у будинок, де вони живуть, майже щодня приходять діти і їхні батьки. Вже майже рік, як там розпочалась місіонерська праця. Дуже добре іде дитяче служіння, власне я якраз і їхала допомогти провести дитячий табір та зустрічі з дітьми. Також ми відвідували людей похилого віку, роздавали газети. Люди охоче брали газети та спілкувалися з нами.

У серпні брала участь у записі лекцій для вчителів недільної школи. Це онлайн-курс для бажаючих працювати з дітьми і молоддю. Оскільки продовжуються карантинні обмеження, викладачі, відповідальні за дитяче служіння по областях, на чолі з відповідальною за відділ служіння дітям Ларисою Мурах, працювали над створенням нового формату проведення занять. Також проводили одноденні зустрічі з дітьми в Дніпропетровській області. Зокрема — табірну зустріч для дітей і підлітків с. Лозуватка. Після дитячого служіння одна сім’я стала відвідувати богослужіння.

У вересні провели Свято подяки. Дуже приємно, що прийшли жителі села і одна жінка навернулася до Бога.

Оксана Фурт, Дніпропетровська область, уривок з листаДодати коментар

Пожертвувати