«Щоб збудувалася Церква»

31.10.2020
0
88

Мене звати Маргарита Пастушина, народилася у багатодітній християнській родині в м. Кривий Ріг. З дитинства мала можливість спілкуватися з місіонерами з різних країн — завдяки цьому завжди прагнула бути схожою на них, мріяла також стати місіонеркою.

Внаслідок багатьох особистих переживань і обставин, довелося почекати зі своєю мрією, тому вирішила присвятити себе дитячому служінню через спорт, а також стати вчителем недільної школи. На одному з уроків, коли ми дітям розповідали про покликання від Бога, я почула в собі: «Ти — місіонер», ця фраза не покидала мене весь недільний ранок. Відразу після закінчення богослужіння, я підійшла до пастора своєї церкви, і розповіла про свої думки, свою давню мрію, на що отримала схвалення і благословення, а незабаром — і список місіонерських шкіл, які набирали учнів.

Через місяць молитов і вибору школи я подала документи в Міжнародну місіонерську школу на базі Київського біблійного інституту. Там я отримала знання, необхідні для служіння. Під час навчання побувала в Боснії і Герцеговині, країні з іншою релігією, і познайомилася з особливостями праці місіонерів закордоном. Після трьох місяців навчання отримала диплом за спеціальністю «Богослов’я» (спеціалізація «Місіонерське служіння»).

Проходила практику в с. Хомутець і смт Нова Борова. Там ми проводили недільну школу, гуртки для дітей, різні тематичні зустрічі з людьми. Розносили газети по домівках, відвідували малозабезпечені, багатодітні сім’ї та інших людей, які потребували допомоги. Багато працювали фізично, допомагали в будівництві домів молитви в Новій Боровій, Фастові, Коростишеві.

Після практики два тижні пробула вдома, де прийняла важливе рішення — повернутися на Житомирщину для подальшого служіння.

У Новій Боровій, куди я приїхала служити, є дім молитви і 47 членів церкви. Мені довірили відповідальність за с. Лісівщина, де вже проводилися табори і була почата недільна школа. Село знаходиться в Коростенському районі та має населення 758 чоловік. Там є православна церква, а також проживає одна сім’я християн-п'ятидесятників. Протягом року ми активно проводили євангелізації, різдвяні, новорічні, великодні заходи в школах та будинку культури. Діти, батьки, а також місцева влада позитивно відгукувалися про нашу роботу.

Зараз у Лісівщині регулярно проводиться недільна школа, яку відвідують від 12-20 дітей. На жаль під час карантину довелося призупинити її. Натомість ми продовжили спілкування з дітьми в соціальних мережах. Завдяки такому спілкуванню, після отримання дозволу на проведення заходів, ми змогли за короткий час зібрати всіх дітей і відновити заняття недільної школи. Діти, які подорослішали, тепер активно беруть участь в житті церкви, відвідують домашні групи, молодіжні служіння і шукають себе в церкві. Дякую Богу за те, що можу бачити їхнє духовне зростання.

Також починаємо інтенсивнішу роботу з батьками дітей та іншими жителями села, щоб збудувалася Церква Христа.

Маргарита Пастушина, Житомирська область, уривок з листаДодати коментар

Пожертвувати