«Що посієш, те й пожнеш»

31.12.2019
0
650

Хочу коротко розказати про служіння в Карпатах.

Цієї осені провели триденний дитячий табір. Тема табору «Що посієш, те й пожнеш». Багато дітей та дорослих потім розповідали, що ця тема для них була дуже актуальною. Великий плюс, що табір був стаціонарним (тобто з ночівлею), правда, діти з міста приходили тільки на день. Під час цих трьох днів діти мали насичену програму: біблійні уроки, християнські пісні, вистави, а також багато ігор та майстер-класів. Ще одна особливість табору — діти з наставниками виходили в місто, щоб робити людям добро. Потім з великим захопленням розповідали про свої враження. Перехожі дивувалися, раділи та щиро дякували їм. Діти скуштували, яка це насолода — зробити комусь добро. Ці приємні емоції назавжди залишаться в їхніх серцях і будуть нагадувати про Бога.

У перший день табору була тема «Чотири серця» — на основі притчі про сіяча. Кожен міг проаналізувати, як він сприймає Боже Слово, чи виконує його. Тема другого дня — «Бумеранг». Говорили про те, що усі вчинки (добрі чи погані) завжди повертаються — ще й у більшому об’ємі. Третій день минув під темою «Бог на першому місці». Багато хто з дітей прийняли рішення жити з Богом. Велика радість на небі навіть за одну особу, а тут — 50 дітей просили Бога простити їх! Дякую Богу за кожну дитину та за чудову команду, з якою приємно служити.

Після табору ми організували з дітьми зустрічі по суботах. У програмі знову ж таки — біблійні уроки, майстер-класи, спілкування та ігри. Приходять близько 20 дітей.

Крім того продовжуємо робити євангелізації на вокзалах, в лікарні, благовістимо «від серця до серця», роздаємо християнську літературу.

Любов Деренович, Львівська область, уривок з листа

 Додати коментар

Пожертвувати