«Щаслива я»

31.03.2018
0
341

Ми продовжуємо служити як в Сумах, так і в навколишніх селах. Так, наприклад, вже традицією є молитва за Україну на Майдані, прямо на східцях облдержадміністрації. Щонеділі кожна церква по черзі відповідальна за проведення цієї молитви, а щодня група віруючих проводить невеличку молитву там же. В переліку учасників лише євангельські церкви, а електроенергію беремо прямо з будинку адміністрації, причому безкоштовно. Крім того — це щомісячні молитовні сніданки в кабінеті губернатора за участі християнських священнослужителів та політично-бізнесової еліти міста. Взагалі, дякуючи здоровій співдружності євангельських церков в нашому місті, вдається зробити досить багато для розповсюдження Євангелії та християнізації суспільства; багато заходів заплановано і в цьому році.

Сумська область

На рівні місцевої церкви крім постійних церковних служінь, ми робимо євангелізаційні проекти по досягненню різних груп людей в нашому місті. Так в церкві провели біблійні курси по вихованню дітей, на які були також запрошені і батьки, які не належать до церкви. Вкінці була запрошена лікар-педіатр (наша сестра), яка доступно розповіла про дитяче харчування та щеплення, а також відповіла на запитання. Братами було організоване свято весни для сестер, на якому також бути присутні гості, а після цього сестри організували постійно діючий клуб «Щаслива я». Вони збираються раз на два місяці та піднімають важливі теми для жінок. Постійно діє молодіжне служіння, молитви та домашні групи.

Сумська область

По навколишніх селах ми продовжуємо служити для дітей та їх батьків. В с. Коршачина в місцевому клубі немає опалення, тому вмикаємо калорифер, який нагріває невеличку кімнату для занять з дітьми, а от у великій кімнаті, де ми проводимо зустрічі з дорослими — холодно. Але не дивлячись на такий дискомфорт, все одно щочетверга приходить понад 10 дітей та 5-7 мам.

У с. Річки нам поки що перестали давати оренду. Там була проведена одноразова зустріч з дітьми та дорослими за участі сестер із США.

Сумська область

Нещодавно ми сприяли в проведенні двох очних клінік в смт. Краснопілля та с. Терни. Усього через це служіння за два дні пройшло понад 150 людей, яким було запропоновано безкоштовне обстеження зору, подаровані окуляри, а головне, вони отримали християнську літературу та поспілкувалися з волонтерами на духовні теми.

Праця йде, Євангеліє звіщається, люди чують про Христа! Є, звичайно, свої проблеми, але як написано «в цьому всьому ми перемагаємо Тим, Хто нас полюбив» (Рим.8:37), чого від душі усім бажаємо!

Валентин Ярошенко, Сумська область, уривок з листаДодати коментар

Пожертвувати