«Примиріться з Богом!»

01.05.2021
0
21

Слава Господу, що маємо можливість продовжувати служіння в міру наших здібностей і пізнання. Пандемія внесла свої корективи у життя людства, багато неприємних обставин, обмежень торкаються і нашого життя. Але головний фокус — це Христос і спасіння душі. Негаразди приносять людям труднощі, але разом з тим і викликають роздуми над змістом життя. Сьогодні благовістимо в основному через особисте спілкування.

Останнім часом мене особливо тривожить усвідомлення: як важливо використовувати кожну нагоду для благовістя. Усе так швидко міняється. Люди залишають життя через хвороби та інші причини. Хочеться кричати до їхньої свідомості: «Примиріться з Богом!»

Коли приїжджаю до клієнтів ремонтувати пральну машину, моя ціль — не лише заробити гроші, а зробити якісний ремонт і обов’язково сказати про Бога. Це гарний привід. Нещодавно одна бабуся мене аж обняла, коли виходив з будинку. Була дуже вдячна за увагу до неї. Багато говорили з нею про віру.

Також коли підвожу когось, стараюся благовістити. Заїжджаю інколи в гості до невоцерковлених знайомих. Буває, люди й самі підходять, щоб поспілкуватися. Недавно, проїжджаючи через одне село, помітив молодь в зупинці і вирішив вернутися, сказати їм хоч декілька слів. Також проповідуємо через соціальні мережі. Інколи нас запрошують на концерт у сільський клуб. Завідуюча нам дякує за поміч, а ми раді, що можемо заспівати і розповісти людям про Божу любов.

Близько 17 років ми відвідували будинок для літніх людей, закликали їх звертатися до Бога, просити прощення і спасіння. Правда останніми роками я переважно сам цим займався — маленькі діти, вагітності дружини... Самому непросто, але пам’ятаю, як виборював у переживаннях рішучість, молився, брав гітару і їхав. Потім почався карантин. Лише в кінці минулого літа кілька разів вдалося провести там зустрічі на вулиці. А зараз взагалі через зміни в структурі місцевої влади цей заклад мають розформовувати. Слава Богу, що все ж до останнього ми використовували можливість для благовістя. Там працює одна наша сестра, і я в неї не раз запитую про людей. Приємно чути, що дехто з них став щоранку і щовечора молитися. Хочемо зробити їм подарунки і ще раз відвідати перед закриттям.

Слава Господу, є люди, які шукають Його, йдуть до церкви. Для когось говоримо про Божу любов і через матеріальну допомогу. Бог спасає через центри реабілітації — маємо не одне таке свідчення.

Петро Герман, Чернігівська область, уривок з листаДодати коментар

Пожертвувати