«Подарунок неба»

31.12.2019
0
203

Цієї осені ми провели два дитячих Дні подяки в м. Шепетівка та в с. Ленківці. Свято діти проводили самі, без дорослих. Дорослі були глядачами і брали активну участь за столами. Це був надзвичайний День подяки. Діти проповідували, співали, показували вистави, працювали з аудиторією.

Такий захід ми проводили вперше. Їжу поставили ще до служіння. Дорослі їли й насолоджувались програмою дітей. У дітей був окремий накритий стіл, вони могли поїсти і одночасно виступити.

Богослужіння тривало три години. Ніхто не втомився, всі раділи й дякували Богу. Це ефективно, і ми плануємо в майбутньому проводити ще такі свята.

На таких богослужіннях, які ведуть діти, дуже цікаво. Вони відчувають відповідальність і те, що вони дуже потрібні Богу та церкві. Тому що є багато дітей в церкві з невоцерковлених сімей.

У м. Шепетівка в церкву купили проектор. І тепер кожної суботи показують християнські художні фільми. На фільми стали приходити глядачі різних вікових категорій. Найбільше, звичайно, молодь та підлітки.

Після фільму ми спілкуємося і доносимо Євангелію.

У с. Коськів у дім молитви нещодавно провели світло та воду. Плануємо День подяки наступного року провести вже в готовому домі молитви.

18 грудня 2019 року проводили акцію «Подарунок неба» в церкві с. Ленківці. Молодь та діти недільної школи збирали різдвяні подарунки для дітей Донбасу. У подарунки поклали святкові листівки, де діти вітали з Різдвом.

Василь Перепелиця, Хмельницька область, уривок з листа

 Додати коментар

Пожертвувати