«Підкоряємо вершини»

31.10.2020
0
126

Ми живемо в непередбачуваний час, але саме тоді людина може пізнавати Бога, як Того, Який знає все наперед. Я дуже вдячна Богу за це літо, воно насправді особливе. Він передбачив плідну пору, попри всі обставини, які вказували на протилежне. Він може відкривати двері там, де їх взагалі немає.

На початку літа у червні ми провели одноденну євангелізацію для дітей у с. Матків. Там живе одна наша знайома сім’я, якій багато років служили, і вони зраділи коли ми запропонували  провести на їхній території дитячий майданчик. Присутніми були 14 дітей і кілька дорослих. Співали з ними християнські пісні, вчилися молитися, мали біблійні уроки. Вкінці зустрічі вручили подарунки та християнські книги для дітей.

З 29 червня до 4 липня 2020 року провели підліткову євангелізацію. Це було справжнім чудом для нас. У зв’язку з пандемією планували на 30-40 дітей, а прийшли понад 70. Батьки в останні дні просто приводили дітей і просили, щоб ми їх взяли. Цього року було дуже багато дітей саме зі Сколе — це велика радість для нас, оскільки давно молимося за пробудження. Тема табору була: «Підкоряємо вершини». Ми вчилися підкорювати вершину молитви, вчили заповіді, які Бог дав Мойсею на горі, говорили про підкорення Голгофи Божим Сином. Була підготовлена програма, через яку діти могли пізнавати Бога а також розвиватися як особистості та просто весело проводити час в іграх. Багато з них, пізнавши Божі істини, безсумнівно прийняли Ісуса Христа у своє серце і життя. Мали з ними зустрічі вже після табору і бачили, як Бог діє в дитячих серцях. Я виконувала функції другого координатора і словами не можу передати, як це приємно — служити в команді, де панує любов, єдність, взаєморозуміння, де кожен знає свою роль і виконує її як для Господа. Дякую Богу — і в дрібних і у великих речах було Його благословення. Діти були дуже задоволенні із сльозами на очах їхали додому.

Провели євангелізацію в Чинадієво у циганському таборі. Зібралося багато дітей, а також дорослі. Спочатку була програма для дітей, а потім служіння для всіх: співали християнські пісні, ділилися Доброю Новиною. Багато дітей і дорослих приймали Господа як свого Спасителя.

Крім масових євангелізацій мали дуже багато вуличного благовістя у різних селах: Гребенів, Синевидне, Сможе, в смт Славсько та м. Сколе. Було немало хороших зустрічей і розмов. Роздали велику кількість християнських газет. Вірю, що прийде час і ми побачимо плоди своєї праці.

Любов Деренович, Львівська область, уривок з листаДодати коментар

Пожертвувати