«Не буває чужої біди!»

30.11.2020
0
111

Наша сім'я продовжує служити в селищі Новоастрахань Луганської області. Вивчаємо віровчення з членами церкви та людьми, які знаходяться в центрі реінтеграції та адаптації. Проводимо домашні групи, вуличні євангелізації, душпастирство, недільні богослужіння.

Продовжуємо ремонт дому молитви і центру реабілітації. Внутрішні роботи в домі молитви вже закінчили — стіни обклеїли кавроліном, зробили натяжну стелю, на стіни при вході поклеїли ламінат). Також завершили пасторську кімнату і кімнату для дітей (залишилося придбати дитячі меблі, килимки, канцелярію, іграшки). У реабілітаційному центрі залишилися ще не закінчені внутрішні роботи.

Провели День подяки — зібралися всією помісною церквою, запросили сусідів, знайомих та загалом місцевих жителів. Після богослужіння влаштували чаювання. Також їздили на дні подяки в Станицю Луганську та Петропавлівку на запрошення братів і сестер.

У нашій церкві провели жіноче служіння, на тему «Роль жінки в служінні». Приїжджали сестри з Сєверодонецька, служили нам словом і ділом. Молилися одне за одного, спілкувалися у дружному колі за чаєм.

Не можу не поділитися про горе, яке сталося у нас на Луганщині. Цього літа в області почалися масштабні пожежі. У вересні сталася чергова пожежа, яка охопила понад 20 гектарів лісу. В результаті — близько 500 згорілих будинків у трьох селищах, щонайменше 11 загиблих і понад 2000 евакуйованих жителів. Не буває чужої біди! Багато людей прийшли на допомогу постраждалим і церква не лишилася осторонь — допомагаємо чим можемо. Брати прибирають руїни згорілих будинків, реставрують, де можливо. Сестри готують їжу для будівельників і роздають продуктові набори швидкого харчування погорільцям.

Є і радісні новини! У нашому зібранні п’ять чоловік навернулися до Бога, прийнявши в серце Ісуса Христа як свого Спасителя! Слава Богу, що церква росте.

Відвідуємо малозабезпечені сім’ї та сім’ї в складних життєвих обставинах, допомагаємо продуктами, благовістимо, молимося разом з ними за їхні родини.

Ірина Нецвєтаєва, Луганська область, уривок з листаДодати коментар

Пожертвувати