«Молитва матері»

22.11.2019
0
337

Несемо служіння в Ніжині на Чернігівщині. Останні місяці в церквах обласного об’єднання проходили Дні подяки. Ми допомагали у богослужіннях в містечках Ічня, Носівка, Короп, в селах Кобижча та Салтикова Дівиця.

У свою чергу 20 жовтня 2019 року відбулося Свято подяки в церкві «Надія світу» м. Ніжина. Були присутні близько 180 людей.

Дитячі служителі на осінніх канікулах провели триденний проект «Служіть один одному». Дітям розповідали біблійні історії, хлопці вчилися проповідувати, дівчата — декламувати вірші. Усі разом розучували нові пісні і готували обіди на уроках кулінарії. В кінці проекту вироби, виготовлені власноруч, подарували літнім людям, які не можуть відвідувати церкву за станом здоров’я.

Відвідуємо будинок для людей похилого віку. Благовістимо та по можливості надаємо матеріальну допомогу. Люди одинокі, часто — залишені своїми рідними, вони розчулюються, коли чують, що їх любить Господь.

Моя дружина Людмила служить сестрам. Проводить зустрічі з мамами, дівчатами, літніми жінками. Щопонеділка проводить «Молитву матері», де сестри моляться за потреби дітей, підлітків та молоді. Бачимо, як Бог відповідає на молитви і дуже дякуємо Йому!

26 жовтня у Варві пройшла сестринська районна конференція. На заході спілкувалися на теми «Відкриття Марти» та «Духовні твердині». Сестри свідчили, молилися та багато спілкувалися між собою.

Просимо молитися за пробудження Чернігівщини, за зміцнення нашої помісної церкви.

Сергій Козел, Чернігівська область, уривок з листа

 

 

 

 

 

 

 Додати коментар

Пожертвувати