«Ліпший сусіда близький…»

01.05.2021
0
46

Слава Господу за підтримку та силу в особистому житті та служінні. Аналізуючи ситуацію і час, в якому ми живемо, різні заборони та обмеження, бачимо, що найбільш актуальне сьогодні індивідуальне служіння кожній людині зокрема. На це і робимо акцент.

Через соціальну службу познайомилися з однією сім’єю, яка проживає поблизу Чигирина. Це малозабезпечені люди, яким потребують не тільки матеріальної, але й духовної підтримки. Завезли їм продуктів та одягу. Продовжуємо душеопікунське спілкування.

Також ми запросили малозабезпечені сім’ї в дім молитви для бесід та матеріальної допомоги. Під час розмови виявилося, що один із чоловіків у дитинстві відвідував християнські табори і вивчав Біблію, але підрісши, перестав відвідувати церкву. Він все згадував і задумувався про свій теперішній стан. Люди дякували за підтримку для їхніх сімей. В кінці зустрічі ми запросили їх на богослужіння.

Наш дім розташований так, що з усіх сторін є сусіди. Дізнавшись, що одна із сусідок, де сходяться наші городи, цієї зими перенесла третій інсульт і прикута до ліжка, я зв’язався з її сином і запропонував допомогу. Цей чоловік був дуже здивований, розказував, що його мама працювала на престижній роботі і мала багато знайомих, але ніхто з них не поцікавився, не допоміг. А ми навіть не належали до їхнього кола друзів, але приділили увагу і допомогли. Він запросив відвідати маму, на що я погодився. Намагався потішити його добрим словом, розповісти про Ісуса Христа.

Цієї весни багато людей з нашої церкви в один момент захворіли на ковід та пневмонію. Декому з них доводилося носити їжу і все необхідне в лікарню. Користуючись нагодою, також заносили в палати духовну літературу. Спілкувалися з хворими по телефону, підбадьорювали, молилися за їхнє видужання.

Плануємо зробити регулярні зустрічі з молодими сім’ями — і церковними, і не воцерковленими. Збиратимемося у неформальній обстановці, скажімо, в нас вдома, щоб був час для спілкування, запитань, відповідей, вивчення Біблії та молитви.

У квітні нас відвідали працівники місії «Голос надії» — пастори церков і вокальний гурт.

Олександр Володько, Черкаська область, уривок з листа

 Додати коментар

Пожертвувати