«Клуб друзів»

28.02.2020
0
169

Святкові дні були особливо насичені. Ми бачили як ціль служити Богу об’єднує серця молодих людей і не тільки.

16 грудня 2019 року провели різдвяне свято для дітей с. Мильці в місцевій початковій школі. Діти та дорослі були дуже задоволені. Ми розповіли їм про Ісуса Христа та вручили подарунки.

18 грудня така ж різдвяна програма була в с. Івашки. У клубі зібралася ще більшою кількість дітей та дорослих. Селищний голова нас дуже радо приймав. Ми співали, показували виставу, грали в ігри, дарували гостинці. Були приємно вражені, що в програмі брали участь не тільки діти, а й дорослі і навіть бабусі. Усі лишилися задоволені та щасливі.

27 грудня провели цю програму і в селі Супрунівка. Тут зібралося близько 200 дітей. Нам активно сприяли селищний голова, директор клубу та директор загальноосвітньої школи. Дітей навіть забрали з уроків. У Супрунівці вже вруге робимо таке свято. Діти дуже уважно слухали, брали участь в усіх конкурсах, були слухняними. Вкінці всі отримали подарунки, які ми з молоддю старанно пакували для дітей усіх трьох сіл. З 4 січня 2020 року почали проводити по суботах «Клуб друзів» на базі помісної церкви «Нове життя» с. Супрунівка.

Також тепер маємо змогу і проводити богослужіння в Супрунівці. У нас вже тепло. Закупили дуже комфортні стільці, щоб людям було зручно. Уже функціонує зала для зібрань, братерська кімната, санвузли на обох поверхах, кімнати матері та дитини та кімната для проведення «Клубу друзів». Ще є кімнати, де потім будуть жити місіонери.

7 січня відбулося перше служіння, яке відвідали близько 100 дорослих та 40 дітей (70% невоцерковлених). Двоє людей навернулися до Бога. Ми молилися, співали, проповідували, декламували вірші. Всі були в піднесеному настрої в день народження Ісуса Христа!

Напередодні ми з молоддю звіщали людям Добру Новину про Різдво. Ходили від хати до хати, співали, роздавали Нові Заповіти, газети, запрошували на богослужіння.

Михайло Мухар, Полтавська область, уривок з листаДодати коментар

Пожертвувати