«Гаряча» зимова пора

28.02.2018
0
356

Минула «гаряча» пора зимових свят, і тому хотілося б розповісти, як ми змогли використати ці можливості для благовістя.

Наприкінці року ми мали чудову подію — п’ятеро людей, прийнявши водне хрещення, приєдналися до нашої громади та стали членами Церкви Христової, один із них — наш старший син Назар. Слава Господу!

Сумська область

Що стосується внутрішнього життя церкви, як згадували в попередньому листі, ми розпочали річне навчання для лідерів та служителів церкви. Один брат із церкви був рукопокладений на дияконське служіння разом зі своєю дружиною Русланою.

Зараз є нагальна потреба в молитовні підтримці з приводу придбання приміщення для церкви. Справа в тому, що поруч з тим місцем, яке орендуємо, продається чудова будівля, яка після переобладнання могла б стати прекрасним домом молитви. Був конкурс з продажу, але ми не приймали в ньому участі, бо пізно дізналися. Подали документи вже після закінчення терміну з певною надією, що, може, щось зміниться. І ось, виявилося, що конкурс визнаний недійсним і наступний буде в березні! Що це як не шанс від Бога?

Сумська область

Як уже писав, ми мали багато різних різдвяних заходів. Так, в Сумах на святкову зустріч прийшли понад 100 людей, серед яких були й сім’ї з с. Коршачина, де ми ведемо заняття в клубі. З різдвяною програмою побували в с. Річки, в школі, де були присутні близько 100 дітей з вчителями. Також були в смт Краснопілля, де працюють наші місіонери, там на свято прийшли більше 100 дітей з дорослими.

Сумська область

Наша сестра, що живе в с. Річки та співпрацює з соцвідділом, часто їздить по сім’ям району, які опинилися в складних життєвих обставинах. Ми разом з нею маємо змогу служити цим людям та благовістити їм. Наприклад, в с. Зоряне (маленьке село) прямо в хаті однієї жінки зібралися більше 20 дітей та дорослих (а це майже всі діти села) послухати пісні та проповіді про Христа. Плануємо влітку провести там табір для дітей. Із працівником соцвідділу ми роздали цим сім’ям продуктові набори, подарунки «Сумка Самарянина» та євангельську літературу.

Валентин Ярошенко, Сумська область, уривок з листаДодати коментар

Пожертвувати