«Допомога удовам» на Черкащині

30.09.2020
0
200

Хоча на Черкащині переважно хороший чорнозем, та щоб зібрати добрий врожай, потрібно добре попрацювати. Так і в духовному значенні — потрібно немало молитов і зусиль у благовісті, щоб насіння Божого Слова принесло результат.

У літній період ми завжди мали багато праці з дітьми, але цей рік приніс серйозні корективи. Лише після послаблення карантину в серпні ми знову стали запрошувати дітей на клуб по суботах.

Але і під час карантину знаходили можливість служити через справи милосердя.

З місії «Добрий самарянин» проекту «Допомога удовам» ми отримали невеликі кошти, щоб допомогти удовам воїнів, загиблих на Донбасі. Звернулися у Спілку воїнів АТО в Золотоноші, і нам дали адреси 15 сімей. Із продуктовими пакетами відвідали цих людей, мали час поспілкуватися. Людям було приємно, що на них звернули увагу. Ми багато слухали їх, але також говорили про Бога. В одному домі була дуже хвора старенька мати, яка поховала сина. Ми молилися за неї, і вона повторила молитву покаяння. Якщо нічого не зміниться, будемо продовжувати допомагати цим родинам щоквартально за умовами проекту.

Ще в одному домі учасника АТО був син з інвалідністю першої групи — лежить, не розмовляє. А в них навіть води немає, тому що колодязь дуже обмілів. Допомогли цій сім’ї почистити колодязь і поставили насос, щоб легше було діставати воду.

Продовжуємо будівництво в м. Канів. Вже зроблений фундамент, огорожа з ворітьми, закуплена частина блоків для стін. Починаємо піднімати стіни, мають приїхати на поміч брати. Плануємо до кінця року завершити «зруб» та накрити.

Разом з нашими дітьми виходимо розкладати газети «Голос надії» у поштові скриньки по місту. Цього літо мали два дзвінки від читачів, які зацікавилися Богом і церквою. Це дуже приємно.

Нехай, як написано, світить наше світло так перед людьми, щоб вони бачили наші добрі справи, і прославляли Отця нашого Небесного!

Юрій Левчик, Черкаська область, уривок з листаДодати коментар

Пожертвувати