«Цінуємо цим часом»

31.12.2020
0
79

У цей особливий період, маючи обмеження у спілкуванні, використовуємо всі можливості, щоб Євангеліє поширювалося в нашому м. Полтава і за його межами.

У жовтні мали гарний євангелізаційний захід у мікрорайоні «Левада» на території подвір’я дому молитви «Нове життя». Зустріч для дітей, але були присутні і батьки. Служили також діти з церкви — роздавали християнську літературу, знайомилися з однолітками. Дітей пригощали солодощами — цукровою ватою. Спілкувалися з батьками.

Зібрання тепер проходять трьома потоками — о 10:00, 12:00 і 14:00. Усі вже звикли до такого режиму, присутні обов’язково користуються засобами дезінфекції і мають захисні маски. Зате маємо більше особистих зустрічей і спілкування.

Літні люди не завжди мають змогу бути в зібранні, тому залишаються вдома і дивляться онлайн-трансляцію. Стараємося допомагати їм. Розвозили продуктові набори, багато разом молилися. Десь 70 людям таким чином надали підтримку. Багато хто не очікував, зі слізьми на очах дякували.

Молодіжні зібрання проходять у звичному режимі — раз на тиждень молодь збирається, роздумує над біблійними істинами, молиться.

А от недільну школу поки що не маємо можливості проводити. Використовуємо цю перерву для ремонту в недільних класах. Також закупили нові столи і стільці для середньої і молодшої групи.

Багато в 2020 році було молитов, простих спілкувань з людьми, яких зустрічали на вулицях.

Вдома у нас все добре. Діти ростуть. Уже допомагають і по дому, і на євангелізаціях. Приємно, що в навчанні мають успіх. Старша донька вже має свою сім’ю.

Цінуємо цим часом, бо не знаємо, як далі буде.

Євген Сорока, Полтавська область, уривок з листа

 Додати коментар

Пожертвувати