«ІСУС ЛЮБИТЬ ТЕБЕ!»

28.02.2018
0
368

Закінчились новорічні та Різдвяні свята, а святкують тут у нас багато і дуже довго. Ми намагалися використати ці дні, щоб якомога більше людей почули Євангеліє. Люди багато приділяють увагу традиціям, які далекі від християнських і мають язичницьке коріння. В один із днів люди йшли на кладовища з різними наїдками, щоб розділити трапезу із померлими родичами, а біля кладовища, в основному молодь, переодягнута в чортів та в іншу нечисть, підігріта алкоголем, зупиняли кожну машину з ціллю взяти грошей за проїзд без перешкоди. Зупинили і нас перегородивши дорогу, просили грошей. Наш брат за кермом сказав їм щоб вони пішли і подивилися, що написано на задньому склі. Хоча компанія і виглядала як ті, що повилазили з-під землі, але людська цікавість зробила свою справу, всі як один, пішли дивитись, а дорога попереду звільнилась і ми поїхали. А на задньому склі  написано великими літерами: «ІСУС ЛЮБИТЬ ТЕБЕ!»

Ми об’їхали багато сіл, заходили на подвір’я та до хат, співали різдвяних пісень, розказували вірші, проповідували, молились, дарували людям календарі з біблійними текстами, газети, запрошували на богослужіння. В нашому місті ми це ж саме зробили в усіх людний місцях, таких як супермаркети, міська та районна рада, відділи культури та освіти, центр зайнятості і просто на вулицях співали та спілкувалися з людьми. Молимося, щоб посіяне зійшло та принесло плоди.

Відвідуємо лікарні, де є можливість ближче поспілкуватися з людьми, помолитися за них, подарувати Євангелію чи Біблію. Часто зустрічаються ті, хто діляться своїми переживаннями та потребують підтримки.

З колонії, в якій ми регулярно проводимо служіння, звільнилися ті, хто постійно відвідував богослужіння. Тому намагаємося залучити нових людей. Частина осуджених працює в сусідньому містечку на деревопереробному заводі і там постійно живуть. Ми отримали дозвіл і вже провели декілька зустрічей, плануємо на постійній основі робити там зібрання.

Адміністрація міста організовувала захід для людей з інвалідністю, він проходив у концертному форматі за участю різного рівня співаків. Мене запросили і надали можливість виступити, я скористався цією нагодою, заспівав дві християнські пісні, розказав свідчення. Після закінчення заходу була можливість поспілкуватися з людьми. Використовуємо будь-які методи для благовістя!

Микола Шеремет, Луганська область, уривок з листаДодати коментар

Пожертвувати