«Ісус — обіцяний Визволитель»

28.02.2020
0
241

Зимовий табір, поїздки по селах на Різдво від оселі до оселі, двотижнева біблійна школа, відвідування циган, щосуботній клуб «Happy Time» для дітей міста, особисті зустрічі з людьми… Оглядаючись назад, можна лише прославити Господа за Його благодать!

Тема зимового табору була «Ісус — обіцяний Визволитель». Свого часу Бог послав Мойсея, який визволив єврейський народ від єгипетського рабства. Сьогодні Бог послав іншого Визволителя, який звільняє від рабства гріха. Бог виконує Свої обітниці. Сподіваюся, ці істини глибоко закарбувалися в пам’яті дітей. Адже чотири дні табору були насичені біблійними уроками, піснями, спілкуванням і навіть іграми саме на цю тематику. Усього було близько 60 дітей.

На Різдво ми з молоддю два дні ходили в Сколе по домах, по різних державних установах та благовістили Євангелію. Наступні дні їздили по селах. Хоч був мороз, сідали голоси, слабшали сили під кінець дня, ми поверталися додому щасливими. Пригадується один випадок. Коли їхали з гір додому раптом прийшла думка заїхати на величезний гірськолижний комплекс «Плай». Там було особливе Боже сприяння. Нас приймали у кожному ресторані. Відпочиваючі слухали спів, проповідь Єванлелії, дехто плакав.

У приміщенні нашого дому молитви два тижні проходила біблійна школа. Спочатку — тиждень для підлітків, а потім — тиждень для молоді. Діти з християнських сімей з різних куточків України зміцнювали свою віру та шукали покликання.

Постійність у служінні є дуже важливою. Тепер вже на постійній основі проводиться невеликий клуб для дітей міста щосуботи. У кожного своя праця: хтось готує біблійний урок, хтось — ігри та спів, хтось організовує кулінарний майстер-клас. Коли дітей небагато, вони по особливому відкриваються, та можна приділити їм більше уваги.

Також продовжуємо благовістити в циганському таборі.

Петро Височанський, Львівська область, уривок з листаДодати коментар

Пожертвувати