«Успішний старт»

Ще напевно таких насичених, як останні три місяці, у нас не було! 10-11 травня ми їздили на Західну Україну в місто Вараш на конференцію табірних працівників. Там відбулося представлення програми «Успішний старт», за якою ми цього літа проводили табори.

15.08.19
0
13

Слова і дрова

Разом з місіонерською групою молоді відвідали будинок для людей з інвалідністю в м. Свеса, благовістили, а також допомогли продуктами. Завдяки допомозі цієї ж місіонерської групи ми закупили і розвезли 5 машин дров нужденним сім’ям.

15.08.19
0
10

«Мама, тато і я»

На початку червня у Брусилові провели фестиваль на підтримку сімейних цінностей «Мама, тато і я». Запросили всіх жителів району. Грала жива музика, виступали служителі, протягом чотирьох годин працювали різні секції.

15.08.19
0
7

«Я не впізнаю свого сина!»

Хлопчик провів з нами 3 дні, не було жодних істерик, він посміхався, брав участь у всіх іграх, був уважним на біблійних уроках та на богослужіннях. У мами були сльози на очах, вона сказала: «Я не знаю, що з ним, але я не впізнаю свого сина!»

15.08.19
0
9

Це тільки початок

Одна дівчинка після табору стала вдома молитися. Каже, що перестала так ображатися, як було раніше. Ми бачимо, як Бог змінює серця дітей. Я вірю, що це тільки початок! Хочеться, щоб і батьки змінювалися і цікавилися Богом.

15.08.19
0
12

+35 у затінку

У Покровському на стадіоні ми провели християнський табір для дітей. Участь брали місіонери з Гуляйполя, і приїхала група молодих служителів з Луцька. Дітей було дуже багато. Єдині труднощі — дуже жарко, у нас в затінку — +35.

30.07.19
0
15

Більше запитань, ніж відповідей

Один чоловік років 60-ти вже тричі прочитав книгу «Чи існує загробне життя?» Він сказав, що ця книга дає більше запитань ніж відповідей. Я запропонував читати Новий Завіт, що він тепер і робить. Раніше він часто до нас підходив, але зі скептицизмом.

30.07.19
0
18

Благовістя в Скандинавії

У кінці травня ми з командою з 6-ти чоловік поїхали в Європу. Як і минулого року відвідали з плакатами різні міста, на вулицях і площах роздавали брошури. Проїхали усю Скандинавію (Норвегію, Швецію, Данію).

30.07.19
0
30

Час Божої благодаті

Ось уже другий місяць літа, час так швидко летить і Біблія попереджає, щоб цінували часом, а особливо — якщо це час Божої благодаті, коли можемо працювати на Його ниві.

30.07.19
0
32

Дві радісні новини

Хочемо поділитися двома радісними новинами. Одна з них — ми придбали землю під будівництво дому молитви. Друга новина — нам подарували автомобіль, хоч і старенький, але їздить. Слава Господу!

30.07.19
0
30
Пожертвувати