Зимове будівництво

Грудень ми максимально присвятили будівництву. За грудень встигли звести стіни дому молитви, зробили дах, утеплили всю будівлю пінопластом, встановили вікна. А вже після свят провели електрику і почали робити опалення.

01.03.21
0
23

Зустріч центрів реабілітації

У січні ми зібрали разом 5 центрів реабілітації Полтавщини і провели служіння подяки Богу. Було багато свідчень братів — як вони гинули в гріхах і злочинах, але завдяки Божій любові і служінню реабілітації знайшли спасіння. Ми плакали і раділи...

01.03.21
0
4

«Знавці Біблії»

Завершився 1 тур міжконфесійного конкурсу «Знавці Біблії». Коли ми про нього дізналися, то заохотили до участі майже усіх дітей недільної школи. Було досить цікаво. Загалом недільна школа працює у звичному режимі.

01.03.21
0
6

Зміцнюючись надією

Надіялись, що приїде молодь із Волині, і ми співатимемо по хатах. Робимо так останні 14 років. Та на ці свята в нас нікого не було. Це було незвично і навіть сумно. Але ми зміцнилися надією на Господа і вирішили привітати людей своїми силами.

01.03.21
0
48

Занурення у скорботу

Моє здоров’я відновилося після аварії, можу займатися служінням. За цей час я багато благовістив лікарям, поліцейським, потерпілим. Господь занурив мене у справжню скорботу щодо району, де вони живуть — там процвітає гріх у найжахливіших його проявах.

01.03.21
0
28

Вуличні діти

Відвідати притулок для дітей «Любисток» у Полтаві і зустріли там знайомого хлопчика. Він відразу впізнав нас і так пригорнувся, наче до найрідніших людей. Сергій жив у мікрорайоні «Левада», де знаходиться дім молитви церкви «Нове життя»...

01.03.21
0
22

«Вас ніщо не зупинить!»

Дотримуючись усіх правил соціальної дистанції все ж ходили вітали людей з Різдвом. Мені дуже запамяталися слова однієї жінки: «Я бачу, вас ніщо не зупинить!» Тому що в той день ще й ішов дощ, ми ходили з парасольками, але не здалися.

01.03.21
0
17

«У дворі злий господар»

Коли заходили до одного заможного двору, на воротах був напис «У дворі собака не злий — злий господар». Привітали цього господаря, помолилися за нього і ми пішли далі. Але коли вийшли з наступної хати і виїжджали з вулиці, той чоловік зупинив нас...

01.03.21
0
43

«Різдвяне кафе»

В останню суботу грудня провели в домі молитви зустріч «Різдвяне кафе» для дітей села. Підлітки самостійно читали про Різдво з Нових Завітів, потім їм принесли «рахунки». Діти думали над запитаннями і відповідали — «оплачували рахунок».

01.03.21
0
20

«Радіємо, що люди знаходять Бога»

Одна молода жінка звернулася з проханням пояснити їй незрозумілі місця в Писанні. Пізніше вона стали їздити в Івано-Франківськ на богослужіння і там навернулася до Бога. Готова приймати водне хрещення. Радіємо, що люди знаходять Бога.

01.03.21
0
20
Пожертвувати