Наймит чи пастир?

Читаючи Біблію, я звернув особливу увагу на слова: «Наймит, коли бачить вовка, втікає». І раптом у моєму дусі прозвучало запитання: «Ти наймит чи пастир?» Якби я почув це запитання від людини, то сказав би: «Ти знаєш, у яких умовах я живу?»

30.09.21
0
7

Вірність і стабільність

Я працюю на тому ж місці, що й раніше. Переважно моє служіння знову і знову повторюється: з тижня в тиждень, з місяця в місяць, з року в рік — і так вже понад 15 років. Це нормально — щоб був результат, потрібна вірність і стабільність.

31.08.21
0
10

«Варто вірити»

Мала можливість послужити в таборі для людей з інвалідністю, який проводили у м. Канів. Перший день пройшов під гаслом «Варто мріяти». Другий день — «Варто зустрітися». Третій день — «Варто вірити».

31.08.21
0
7

Учасники дивовижної Божої дії

Мали стаціонарні табори в Малині — для молоді, для дітей і підлітків. Діти і молодь наверталися до Бога, наші діти в тому числі. Після таборів бачимо в них зміни. Радіємо, що є учасниками дивовижної Божої дії.

31.08.21
0
43

Станція «Вибір»

Програма нашого табору включала 7 станцій, на які діти ділилися відповідно до віку. На одній із них під назвою «Вибір» наставники розповідали про любов Бога до людей, про покаяння, пропонували помолитися, і майже всі діти молилися молитвою покаяння.

31.08.21
0
6

Наповнені Божою атмосферою

Ми запросили батьків на євангелізаційне служіння, в якому брали участь їхні діти. Це був гарний вечір, наповнений Божою атмосферою, молодь співала пісні, служителі благовістили. Під час заключної проповіді навіть в дітей виступали сльози.

31.08.21
0
8

Молитва про бачення

Як би ми не старалися, все ж таки зараз немає таких можливостей і відкритих дверей, як раніше. Усе складніше здійснювати місіонерську роботу. Молимося і чекаємо від Бога розуміння, що робити — лишатися тут чи йти в якомусь новому напрямку.

31.08.21
0
8

«Я даремно відмовився від Євангелія»

Повертаючись до машини, я побачила безхатька, який зі сміття вибирав пляшки. У нас залишилася ковбаса та хліб після сніданку, вирішили віддати йому. Неподалік стояв той чоловік, який не взяв Нового Заповіту...

31.08.21
0
6

«Життя — це дар»

Один із наших таборів був стаціонарним, і більше сотні дітей мали змогу там бути. Тема табору: «Життя – це дар». Говорили про те, що життя — Божий дар. Коли не усвідомлюємо, звідки походить життя, то не можемо осягнути, для чого ми живемо.

31.07.21
0
21

Випускний для маленьких

Ми провели випуск недільної школи в Приморську по програмі «Сумки самарянина», яка складається з 12 уроків. Для наших 11 дітей-випускників замовили мантії, зробили урочистий захід, вручили сертифікати та подарунки. Їхній радості не було меж.

31.07.21
0
19
Пожертвувати