Христос воскрес! Що це значить для нас?

14.04.2023
0
493

1. Воскресіння Христа — це доказ.
Дiї.17:31 «і Він подав доказа всім, із мертвих Його воскресивши».

Бог воскресивши Ісуса, підтвердив, що саме в Ньому є прощення від гріхів і виправдання. І що саме Він буде звершувати суд над усім світом. Бог не махнув рукою на нас, а дав шанс на каяття і обіцяв, що зло буде покаране. Воскресіння Христа вказує на зацікавленість Бога світом людей. Ти не байдужий для Нього!

2. Воскресіння Христа — це наше виправдання.
Рим.4:25 «був виданий за наші гріхи, і воскрес для виправдання нашого».

Перемога Христа відбулася на хресті, коли Він смертю подолав гріх. А воскреснувши, Він став нашим виправданням, нашим заступником, адвокатом. Все наше християнство було б фікцією без факту воскресіння. Це був би просто ще один моральний курс, вчення про доброту чи соціальна релігія типу конфуціанства. Але воскресіння Христа — шанс на виправдання і нове життя.

3. Воскресіння Христа — це наше майбуття.
2Кор.4:14 «Той, Хто воскресив Господа Ісуса, воскресить з Ісусом і нас, і поставить із вами».

Надія християн — воскресіння з мертвих. Ми не очікуємо життя після смерті, таке формулювання не зовсім правильне. Ми очікуємо життя після воскресіння. Греки, єгиптяни, фінікійці, інші погани вірили в загробне життя, подорож потойбічними світами, митарства душі й т. д. Багато християн вірять в існування душі десь там і тому є всі ці 40 днів, молитви за померлих, чистилище, лімбо та інші теорії. Ми ж очікуємо, що відбудеться воскресіння з мертвих. Біблія каже, що саме воскресіння Христа є підтвердженням цього. Ось чому Христос названий первістком з померлих. Це значить — перший плід, отже будуть і наступні.

4. Воскресіння Христа — це перемога над смертю.
1Кор.15:55 «Де, смерте, твоя перемога? Де твоє, смерте, жало?»

Ось чому християни сміливо йшли на смерть. Бо смерть — це вже переможений ворог. Він ще діє, але вже сила його ослаблена і кінець вирішений. Воскресіння Христа — це історія перемоги в минулому, яка робить нас переможцями зараз і фіналізується в майбутньому.

Валентин Ярошенко

 Додати коментар

Пожертвувати