Ви бігли добре

26.12.2019
0
540

Мир вам, шановні читачі нашого сайту. Земна подорож, завдовжки в 365 днів, на фінішній прямій! Ми наближаємося до лінії старту Нового року. Плач Немовляти-Ісуса на увесь Всесвіт оголосив перший рік нової ери дві тисячі двадцять років тому. Ми учасники початку 2020 року.

Щиро вітаю вас, ваші родини з Днем народження нашого Спасителя Ісуса Христа й Новим роком земного буття! Добігаючи до межі року, варто нагадати слова апостола Павла: «Ви бігли добре!..» (Гал.5:7). Оглядаючись у рік минулий, зауважуємо – до фінішу добігли не всі. Не тому, що не прагнули, а тому, що їхня лінія фінішу була перед нашою. Згадуємо наших друзів – Анатолія Кліновського (Львівщина), Віктора Боришкевича (Рівненщина), Анатолія Боярчука (Росія), Ігоря Тесленка (Хмельниччина), Юрія Бабіна (Житомирщина)… Список тих, хто добіг не до лінії старту 2020, а до порога Вічності, значно більший… Вони можуть сказати разом з апостолом Павлом: «Ми свій біг закінчили!»

«Ви бігли добре» – констатує апостол Павло рух братів із церков Галатії, але… Не завжди успішний старт – успішний фініш. Але зробити мудрі висновки із забігу «2019» (або ж року минулого) варто.

Отже, добре бігти – це мати успішний старт, що означає на початку дистанції після хорошої підготовки зосередитися й рушити. На лінії старту затримки не може бути. Дехто тупцює в нерішучості – крок вперед, два назад. І так проходять роки. «Не ви Мене вибрали, але Я вибрав вас, і вас настановив, щоб ішли ви (бігли) й приносили плід, і щоб плід ваш зостався, щоб дав вам Отець, чого тільки попросите в Імення Моє» (Ів.15:16). Це наказ нашого Тренера – Ісуса. Вперед!

Добре бігти – знати правильний напрямок, мету свого бігу. Божий спринтер, апостол Павло вибрав швидкісний режим руху – «Я женуся до мети!» Бігти до мети означає, що часу не так багато. Я повинен встигнути. Ще є немало нерозораних нив для сівби Слова. Я поспішаю, я лечу, я повинен встигнути виконати Божий задум для моєї дистанції.

Добре бігти – це бігти не так, як усі інші бігуни. Мені подобається сучасний російськомовний переклад відомого тексту з листа апостола Павла до церкви в м. Коринті: «Вот и я бегу, как тот, у кого есть цель, и дерусь, как тот, кто всерьёз дерётся, а не просто по воздуху кулаками машет» (1Кор.9:26). Бігти – не так, як усі, думати – не так, як усі, діяти – не так як усі… Як усі – звично. Що всім, те й мені – зручно. Але в Божих бігунів – не так. Служитель, про якого згадували, єпископ Анатолій Боярчук, казав: «Шлях посвяти – нелегкий шлях, але я впевнений, що справжнє щастя – бути нерозумним ради Христа!» (1Кор.4:10).

На порозі світлий день народження Спасителя і старт у новий рік життя. Сердечно вітаю усіх читачів, молитвеників, жертводавців, дорогих місіонерів зі святами! З подякою Вседержителю дивимося в рік прийдешній. Що він готує для нас? Кожен день, година, хвилина нового року запланована Володарем часу – Богом. Мудро скористаймося цим безцінним капіталом, щоб не втратити чи використати не за призначенням. Дякую за співпрацю!

З Різдвом Христовим, з Новим роком!

Микола Синюк

 Додати коментар

Пожертвувати