«Вам це належить», або З днем П’ятидесятниці!

31.05.2020
0
469

Єрусалимські синоптики в той день не прогнозували вітру, а тим більше бурі. Проте: «І нагло зчинився шум із неба, ніби буря раптова зірвалася…» (Дії 2:2). У Бога Свої прогнози й плани. Він народив Церкву, яка заговорила на інших мовах у Єрусалимі. Народ не виходив з дива: що то є?! Уперше сповнений Духа Святого апостол Петро пояснив: «…а це те, що пророк Йоіл передрік: і буде останніми днями, говорить Господь, Я виллю від Духа Свого…» (Дії 2:17).

У дні святкування П’ятидесятниці пороздумуймо: «А а що у цьому є для мене практичного?»

Найперше – це належить усім! Це Божий дарунок! З Духом Святим ти стаєш особистістю. Він оселяється в тобі, щоб користуватися тобою для Своєї слави. Йому подобається з нічого робити щось – вагоме, значуще й потрібне.

Він бере шепелявого Мойсея і робить його вождем нації. Він знаходить Гедеона, що злякано ховається від ворогів і дає блискучу перемогу Ізраїлю. Рибалка Петро стає стовпом Його церкви, безстрашним провісником істини. Інтелектуал Савл, сповнений Духом, робить революцію в юдействі, показуючи на закінчення епохи Закону й відкриваючи спасаючу благодать Христа!

Хворобливого Хадсона Тейлора Дух Святий піднімає в Англії, у середині XVIII ст. й ставить засновником найбільшої континентальної місії Китаю. Сантехніка Сміта Вілгсворта Дух робить потужним знаряддям прояву Його надзвичайної сили. Українського патріота Володимира Рихлюка у холодному тюремному моргу  Він наповнює Своєю силою. Ця людина стала служителем однієї з найбільших п’ятидесятницьких церков України, непохитним патріотом Небесного царства!

Бог хоче взяти нас, недосконалих, простих і через наповнення Духом Святим зробити Своїм знаряддям! Довірся Духу Святому. З Ним ти зробиш неможливе!

Сердечно вітаю вас, шановні читачі, з днем П’ятидесятниці! Той, що перебував з апостолами, хоче бути в нас! Це не вигадка, це вам належить, це ви зможете отримати, хто ще не отримав!

Дух Святий вам у поміч!

Микола Синюк

 Додати коментар

Пожертвувати