Так говорить Господь!

09.04.2022
0
383

Слово має силу — це аксіома. Твоє слово також. Пам’ятаєте нашу Лесю Українку та її вираз: «Слово, моя ти єдиная зброє…»?  Слово — зброя. Обережно зі зброєю!

А тепер про слово від Бога. Чи звучало з ваших уст або на вашу адресу будь-коли: «Так говорить Господь!»? Чи проймав вас священний трепет від дотику Його одкровення?

«Так говорить Господь» у час війни: «Не бійтеся та не жахайтеся перед цією силенною силою, бо не ваша ця війна, але Божа!» У покорі погоджуюся — хай буде так! Усе повторюється і повертається на «круги свої» (Екл.1:6).

«Так говорить Господь до тих, хто у мантіях суддів: «Бережіть правосуддя й чиніть справедливість, незабаром бо прийде спасіння Моє, і з’явиться правда Моя» (Іс.56:1). Актуально — як у минулому, так і сьогодні.

Так говорить Господь — для тих, хто спіткнувся і впав: «Хіба падають і не встають? Хіба хто відступить, то вже не вертається? (Єр.8:4). Його слово дає надію кожному!

На новорічному зібранні у 2020 році в моє серце промовив Господь: «Цей рік, рік величезних змін — особистих, у церквах, у країнах, у світі…» У березні 2020-го розпочався карантин від Covid-19, і все, що пов’язане з цим.

Рік 2021: «Цей рік буде роком величезного загострення у стосунках між країнами…» Пам’ятаємо весну, переміщення військ, неймовірне загострення перед Новим роком і після...

Рік 2022: «Так говорить Господь…» — можливо трохи пізніше озвучимо, а можливо це залишиться на особистому рівні…

…До речі, Бог говорить тихо. Прислухайся до голосу Духа у серці. Батько продовжує говорити з дітьми…

Микола СинюкДодати коментар

Пожертвувати