Підготовка до короткострокової місії

30.11.2021
0
222

Місія — це завжди хвилююче. Хочеться підготуватися найкраще, нічого не забути й все врахувати.

Коли ти маєш усього три тижні, важливо зрозуміти, що кожен день — це цінність і потрібно вичавити максимум зі своїх можливостей.

Щоб це зробити, треба чітко розуміти обстановку, у яку ти поринеш на місії.

Тому обов’язково потрібна підготовка:

1. Зв'язатися з місіонерами, які вже працюють на тому місці, щоб дізнатися про служіння, які вони виконують, і які твої навички можуть бути корисними там.

2. Дізнатися, що потрібно купити для місії та людей там. Оскільки термін поїздки невеликий і не потрібно брати багато речей для себе, можна завантажити валізи потрібним для служіння, канцелярією для дітей або іншими речами, у яких є потреба в праці. Особливо актуально везти те, що важко придбати там, куди ви їдете.

3. Дізнатися про молитовні потреби, які є, і молитися заздалегідь.

4. Дізнатися про заплановані проекти місії та спланувати свою участь у них. Можливо, запропонувати створити щось нове та розпочати його підготовку до поїздки (організація дитячого табору, конференції чи семінару). Заздалегідь спланувати тему, купити реквізит і т. ін.

5. Вивчити культурні особливості території.

6. Скласти докладний бюджет для поїздки (у цьому вам допоможе хтось із місцевої команди).

 7. Вирішити всі питання з тими, хто посилає вас. Коли ви їдете, дуже важливо, щоби був той, хто вас посилає на місію. Місія — це не поодиноке покликання, і дуже важливо, щоб за вами була церква, місіонерська організація, семінарія тощо. Вони підтримуватимуть вашу поїздку (молитовно, фінансово). Вони — це ті, кому ви дзвонитимете, якщо щось трапиться, і ті, кому ви даватимете звіт про своє служіння, фінанси й т. ін.

 8. Зробити копії та роздрукувати свої документи (особливо тоді, якщо поїздка закордонна й потрібні довідки, страховка, бронювання готелю тощо).

 9. Заздалегідь дізнатися телефони тих, хто приймає. Запишіть їх у телефоні, але також продублюйте в блокноті (він не розрядиться). Те саме стосується адрес і т. ін.

10. Ну і звісно — молитва. Усе починається з молитви, і вона має бути на всіх етапах підготовки. Тому я залишив її наостанок, щоб по-особливому акцентувати на цьому. Це основа всього.

Як бачите, у підготовці немає нічого складного, якщо поставитися до цього етапу відповідально та серйозно.

В’ячеслав Ситніков

 Додати коментар

Пожертвувати