Корисний дайвінг

31.05.2021
0
276

«Я сьогодні дістав з дна басейну 8 шайб. Ти уявляєш?»  — Степанко крутив головою і радів новим успіхам на тренуванні. Я сушила йому волосся й посміхнулася про себе: «Знаєш, синочку, і в мене є багато піднятих шайб. А є і не піднятих кілька!»

Слухай... У 9 класі я перейшла в нову школу. З гімназії, де виховані дітки, — у звичайну, де дітки, скажімо, «різні». Причина переходу — фінанси. Батьки не витягували на навчання в гімназії.

Адаптація в новій школі була неймовірно складною, шоковою. Я, дівчинка з хорошими оцінками, не могла зрозуміти БАГАТО речей, що відбувалися в новому класі. Неповага, образи. Усе це було вище мого IQ. Але, як християнка, я вірила, що в Бога є Свій план чогось мене навчити і в цій команді.

Якось уранці перед уроками я помітила, що половина моєї парти списана образливими словам. Я старалася витерти їх серветкою. Але багато слів були видряпані ручкою Як виявилося,  одна дівчинка дала вказівку хлопцям «провчити новеньку штунду».

Це тільки один момент. А їх було багато. Але я молилася, щоб не мститися цій дівчинці й намагалася спілкуватися з іншими однокласницями.

Після літніх канікул, йдучи в 10 клас, я з тривогою помітила «ту саму дівчинку».

«Боже, тільки не Оленка», — обурилася я.

А Оленка вже летіла до мене з підозрілою усмішкою. Зрештою виявилося, що вона влітку покаялася, попросила прощення в Бога. А тепер просила в мене! В підсумку — ми стали кращими подружками! 2 роки в школі, саме так!

Через роки красуня Оленка прийшла до нас на весілля з оберемком білих троянд. Вона привітала мене й сказала дорогоцінну фразу: «Спасибі, ти була мені прикладом».

Я досушила волосся Стефана…

Так, Степанку, я про образу!

Падає, як шайба, на дно серця — і лежить. І тільки спортсмени з Божої команди вчаться сміливо пірнати й діставати їх геть усі без винятку. Вірю — ти матимеш в ній успіх. Прощати — непростий, але дуже корисний дайвінг!

Удома Степанко радісно розповідав татові про нове уміння. Я вирішила перевірити різні переклади одного цінного вірша з Біблії. Так, скрізь однаково написано:

«Прощайте, ...щоб і Отець ваш Небесний пробачив вам!»

Хоч і різними мовами звучить по-різному, але зміст слова той самий — прощайте!

Віра РадіоноваДодати коментар

Пожертвувати