Господу приємно чути твою пісню як молитву

28.02.2023
0
287

Найбільш цитований поет підняв очі в небо, публіка завмерла від його слів: «Господня земля і що наповнює її. Хто зійде на гору Господню, чи хто стане на святому місці Його? Той, у кого руки невинні і чисте серце, той отримає благословення від Господа і милість» (Пс.23).

Слово «милість» підхопила луна й понесла. Уся аудиторія — це безлюдна пустеля, печери та трон. Ні, трон не царя Ізраїля. Він там уже грав і співав, але був знехтуваний Саулом. У пустелях він був біля трону Царя над царями. Давид, обраний Богом, неприйнятий людьми, підняв руки до неба й заспівав: «Підніміть браму — і ввійде Цар слави! Хто цей цар? Господь сил — Він Цар слави!»

«Цитований» — це було потім. Роками у вогні та пустелі він отримував псалми, які потім вивчали як гімни! Завжди первинна — вертикаль. Солодкий співак Ізраїлю був оточений гіркими обставинами. Але не втратив солодкості спілкування з Господом!

Я не знаю, яка гіркота намагається зараз увірватися у твоє життя. Не дай їй перервати твою пісню. Перемагаючи біль та ідеї «Саулового натовпу», вибери вірність як головну тональність своїх пісень! Не міняй її на швидких пасажах життя. Знай, Господь вірний щодня. Себе зректися Він не може! Вірний допоможе тобі бути вірною!

Господу приємно чути твою пісню як молитву. А життя — як пісню. Ти поклонниця в дусі, якщо Дух Його в тобі! Нехай твоєю основною піснею в житті буде вірність!

Якось тато сказав: «Бабуня Маня не шкодувала мене в листах, коли я сидів за Христа. Вона писала цитати з Біблії: «Будь вірний до смерті», «Терпи страждання»... Як потрібні такі мами тепер? Лоїди, Мані, ти».

Апостол Павло пише Тимофію: «Служи так, щоби твій успіх був очевидний». Кому?

Сидить у в'язниці 18-річний сирота. Знехтуваний, а Господь каже: «Мій сину, воїне!»

Молиться християнка. Хто така? Ніхто не знає! А духовний світ знає! Ви знаєте, як багато зробив Тимофій? Я ні. Біблія мало каже. Але ж небо знає!

«Чи не тому, що Я мовчав, довго мовчав, ти перестав берегти Мене в серці? – так говорив Господь до народу. І тепер говорить

Іноді Він довго мовчить! А ти все одно бережи Його в серці. Твоє муркотіння під час прибирання дуже приємне Йому. Твої пустельні пісні, молитви — фіміам Йому. Господь сил із тобою! Ти співай йому! Співанки, нічні сльози. Ти життям співай у тональності вірності! Він чує поклонницю в Дусі! Амінь!

Віра РадіоноваДодати коментар

Пожертвувати