Дискомфорт від Бога

31.08.2020
0
431

Нещодавно я слухав проповідь пастора Т. Д. Джейкса на тему: «Не помри у своєму гнізді», і один вірш із проповіді привернув мою увагу. Спочатку подумав: «Чому я його не помічав раніше?» Але потім, коли розгорнув Біблію російською мовою, то зрозумів, що є істотна різниця в російському та англійському перекладах.

Отже, Повторення Закону, 32:11: «Як гніздо своє будить орел… так Господь Сам провадив його...» (мова про Ізраїль).

В англійському перекладі написано: «As an eagle stirs up its nest...  So the Lord alone led him…» Приблизний переклад цього вірша звучить так: «Як орел розбурхує гніздо своє… Так і Господь вів Ізраїля».

Щоб зрозуміти, що Бог хотів сказати нам цим віршем, поглянемо, як живе білоголовий орел.

Отже, білоголовий орел живе на території північної Америки й вважається національним символом цієї країни. Його зображення є на гербі Америки, президентському штандарті, грошах, а також на  інших державних знаках. Навіть космічний корабель Аполлон-11, який доставив астронавтів на Місяць, мав зображення білоголового орла на своєму борту! Білоголовий орел є одним із найбільших хижих птахів, швидкість його польоту може досягати 160 км/год.

Цікавий факт: орли зберігають вірність один одному все своє життя. Вони перед появою нових пташенят у першу чергу будують гніздо, роблячи його комфортним. Для гнізда носять великі дрючки й акуратно складають їх. У білоголового орла одне з найбільших гнізд у світі! Воно в середньому має 2 метри завширшки й 1 метр заввишки! Ви уявляєте, скільки потрібно гілляк наносити, щоб побудувати його? Коли пташенята вилуплюються, їм затишно в гнізді. По-перше, воно досить велике й комфортне, по-друге, мама приносить їм їжу кожен день прямо в гніздо! Перші три тижні життя пташенят один із батьків постійно чергує біля гнізда, охороняючи їх.

Але приходить час, і щось починає відбуватися з комфортним будинком. Мама перевертає ломаки в гнізді, ставить їх вертикально... Цим вона створює незручність для дозрілих пташенят із подальшою метою навчити їх літати й самим собі добувати їжу! Пташенята в такому гнізді вже не мають колишнього затишку. Створений дискомфорт не означає, що мама перестала любити своїх дітей, це значить, що прийшов час перейти на новий рівень!

Якщо ти відчуваєш дискомфорт у своєму житті, то це не означає, що Бог тебе не любить або що Бог про тебе забув. Якщо на своєму насидженому місці ти став відчувати ломаки, то це Бог говорить тобі: «Ти вже виріс!» Це означає, що прийшов час рухатися! Багато людей розгублені, коли в їхньому житті відбуваються якісь потрясіння, і думають, що їм кінець, а виявляється — це тільки початок! Те, що вчора було захистом і затишком, сьогодні спонукує тебе встати і йти вперед!

Роман Савочка, romansavochka.com

 

 Додати коментар

Пожертвувати