Бути обраним

31.10.2020
0
407

Завершилася погоня за владою. До 25 жовтня удень і вночі нас переконували у своїй винятковості партії, регіони, фронти, удари, наші, червоні, зелені, сині й безколірні — вся доблесна кандидатодепутатська рать. Вибори, а якщо не «я», то хто зможе повести країну до омріяного, ситого, покращеного, дешевого, стабільного… І ще багато …го, …го, …го — майбутнього!

Усім порядним і чесним добродіям  успіху! Сподіваюся, ви голосували саме за таких. Хоча не впевнений, що ваш і мій голос буде враховано, оскільки розумію: не важливо, як голосують — важливо, кому рахують…

Одним словом — важлива математика виборів.

Проте, як християнин і громадянин, буду сам і закликаю всіх небайдужих до долі краю нашого молитися.

«І впокоряться люди Мої… і помоляться, і будуть шукати Ім’я Моє… то Я вислухаю з небес, і прощу їхній гріх, та й вилікую їхній Край!» (2Хр.7:14). Коли «почую кожного» говорить людина — це політичне гасло. Коли «почую з небес» говорить Бог — це Істина!

У владу вибирають достойних (усмішка): з найкращими біографіями, програмами, «кроками» назустріч народу — і обраним делегують владу.

А тепер подумаймо над словами Христа: «Не ви Мене вибрали, а Я вибрав вас і вас настановив… І владу дав бути дітьми Божими» (Ів.15:16, 1:12).

Ти не думав, чому вибір Бога впав на тебе? До речі, Він вибирає кандидатів до Свого Царства до цього часу. Не маєш особливих заслуг? Не біда, Він обирає ось кого: «Дивіться бо, браття, на ваших покликаних, що небагато-хто мудрі за тілом, небагато-хто сильні, небагато-хто шляхетні. Але Бог вибрав немудре світу, щоб засоромити мудрих, і немічне світу Бог вибрав, щоб засоромити сильне, і простих світу, і погорджених, і незначних вибрав Бог, щоб значне знівечити…» (1Кор.1:26-28).

Це — Ісус, це Його вибір, це Його програма записана на Його долонях кованими цвяхами. Гострий спис римського легіонера поставив крапку на грудях Христа. Він помер за мої й ваші провини й хоче зробити нас Своїми друзями, синами й дочками Божими. Ось і вся програма не тимчасового покращення, а нового життя з Христом! Він хоче обрати тебе.

Рішення за тобою

Помолімося за Україну!

Микола СинюкДодати коментар

Пожертвувати