Благословен грядущий!

28.06.2022
0
511

Мені була потрібна допомога. Шукала людину, хто знає і російську, і іврит. Нам дали номер дівчини з Ізраїлю. І ось ми на зв’язку. Я: «Як правильно вимовити: «Благословен Грядущий в ім’я Господнє?» У відповідь чую: «Барух, Хамелех...» Намагаюся повторити. Але потім кажу: «Будь ласка, прочитайте з Біблії, це від Матвія! Потрібно дослівно!»

Дівчина перебиває мене: «У вас там діти? А скільки у вас?» Я запнулася від такого повороту розмови. Відповідаю: «Троє, але на землі двоє» (на ту мить). Я відчула її біль. Вона: «Я втратила малюка. Не можу завагітніти».

Я говорила про любов Христа. Як Він прощає, зцілює. «Будь ласка, розгорніть Біблію, покличте й благословіть Господнє ім’я!» У відповідь: «Я знайома з Ісусом, я із сім’ї християн. Але тепер так боляче говорити з Ним! Помолімося разом!»

Минув час. Якось Дмитро каже: «Ти бачила фото Олі? У неї народився малюк!» Ця історія – ще один урок! Біль може наблизити нас до Господа чи віддалити. Але одне з Його імен – Грядущий. Він прийде незмінно! Наближається!

Бог незабаром відвідає народи. Його відвідини потрясуть всю землю. Через пророка Єремію Бог говорив народам Едому, Амону, Вавилону про особливі відвідини перед Другим Пришестям. Суд буде всім народам, які поклонялися суєті, гріху, ідолам!

Усім суд? Ні! Бог каже далі: «Не така, як оці, частка Яковова, бо все це Він створив…» (Єр.51:19). Як важливо розуміти, яка твоя частка та в Чиїх вона руках! Від звісток холоне кров. Але Бог незмінний.

Він гряде! Чи можемо ми вигукнути: «Благословен Грядущий?!» Можемо й повинні! Кожна людина, яка має скорботу, повинна пам’ятати: частка її сім’ї – не безцільне існування або поневіряння. Її доля – прославити Христа на Землі та у вічності!

Як важливо тепер благословляти рідних! Усі новини – нагадування про кроки Христа. А твої діти мають добру частку? Вони в Божих руках? Де взяти сили, щоб у цей час говорити їм про Христа й благословляти їх?

Давид прославив Господа в зібранні, у молитві, у пісні. А потім пішов і «благословив свій дім» (1Хр.16).

Таємна кімната. Молитва. Слово. Пісня. Благословлю ім’я Господа сил та цим ім’ям своїх рідних. Віра від слухання. Я говорю – а Господь зростить віру й спрямує кожного так, як Йому угодно!

Благословіть ім’я Господа та цим ім’ям своїх рідних. Не бійтеся! Підніміть своє обличчя: Господь має для вас добру частку!

Віра РадіоноваДодати коментар

Пожертвувати