30 років газеті «Голос надії»

28.02.2021
0
417

Дорогі брати і сестри!

У лютому 2021 року ми відзначаємо 30 років із дня виходу першого номера нашої газети. На перший погляд, не така вже й «кругла» дата, на яку можна й не звернути увагу. Утім, це проміжок часу, за який хочемо подякувати Богові, із милості Якого наша праця звершується. Не можемо не подякувати й вам, дорогі читачі, за те, що впродовж усіх цих років ви з нами. Ваші листи, дзвінки й пожертвування завжди надихали нас до самовідданої  роботи. Ви були та є тими, кому ми з радістю служимо в ім’я Господнє.

Змінювалися  приміщення, працівники, формати, стилі, ціни, техніка, навіть країна змінилася з моменту заснування газети «Голос надії», але вона й нині є тим самим голосом,  яким призначена бути. Тепер друковані видання стають меншими, втрачають популярність, бо люди віддають перевагу електронним. Не дивно, що газетні кіоски закриваються, друкарні стають нерентабельними й редакції переходять в онлайн-режим. Тенденції часу не обминули й християнську періодику, і вона змушена реагувати на його виклики. Але, пам’ятаючи про тих, для кого газета «Голос надії» є саме голосом надії, вона й далі друкуватиметься на папері.  «А Тому, Хто може зробити значно більш над усе, чого просимо або думаємо, силою, що діє в нас, Тому слава в Церкві та в Христі Ісусі на всі покоління на вічні віки. Амінь» (Еф.3:20-21).

Але є ще інша причина згадати про народження нашої газети. 30 років це саме той відрізок часу, коли нове покоління людей стає зрілим, щоб підхопити відповідальність і працю попередників.  «Щоб знало про це покоління майбутнє, сини, що народжені будуть, устануть і будуть розповідати своїм дітям» (Пс.78:6). Тому ми в цьому номері пропонуємо вам передрук статті-звернення до читачів із першої газети «Голос надії», а також спогади тих, хто розпочинав працю над нашою газетою. І все це з єдиною метою передати почуття й запал першопрохідців, щоб їх перейняло наступне покоління.

Дорогий читачу! У твоїх руках перший номер газети «Голос надії», засновником якої є Християнська місія «Голос надії» та обласна Пресвітерська Рада Хрис­тиян Віри Євангельської,  що на Волині.

Те, що серед інших видань ти звернув увагу саме на цю назву, вселяє впевненість, що наша газета стане твоїм добрим супут­ником і порадником у вірі в Бога, у виборі мети життя.

Якщо ти втратив віру в людей, у їхню порядність і людяність, якщо тебе ото­чує жорстокий світ — для тебе газета «Голос надії».

Якщо ти витратив усі душевні сили, втратив інтерес до життя й ніщо не цікавить тебе — прочитай газету «Голос надії», це для тебе.

Якщо ти шукаєш істину й хочеш пізнати її — для тебе «Голос надії».

Чому саме «Голос надії»?

У буднях, клопотах і проблемах, у круговерті життя, як у розбурханому морі, людська душа шукає твердої опори, шукає спо­кою. Біблія говорить, що надія для душі — якір без­печний і міцний. Надія не на оманливі людські ідеї, що з часом закономірно приводить до краху, але надія на ясні обітниці Божі, що їх дає нам Святе Письмо.

Про що розповідатиме «Голос надії»? Мета — спові­щати Благу Вістку про живого Бога. Щонайперше — газета прагне вести щиру бесіду зі своїми читачами.

Розміщуватиме інформацію про роботу місії, про життя міс­цевих церков, актуальні духовні статті, листи, християнську пое­зію.

Історія виникнення єван­гельських церков на Воли­ні, розповіді очевидців, уривки з християнських газет і журналів тих часів знайдуть місце на сторін­ках нашої газети. Не обми­не вона своєю увагою й тих, хто твердо стояв за віру євангельську в дні засилля атеїзму, хто пройшов табори, тюрми, терпів знущання й вистояв у борні тільки тому, що надію свою покладав на Спасителя.

«Голос надії» — це носій і провідник Слова Божого, від якого в серцях людей народжується віра в Бога, віра в Його любов, доброту й силу, й Його благодать.

Загострення проблем на ре­лігійному ґрунті не може не хвилювати щиро віруючу людину. Дотримуючись слів апостола Петра: «Пізнаю по правді, що не дивиться Бог на обличчя, але в кожнім народі приємний Йому той, хто боїться Його і чинить по правді» (Дії 10:34-35), газета нестиме ідеї віро­терпимості та єдності християн різних конфесій на основі вчення Ісуса Христа.

Якщо ви хочете пізнати і зрозуміти, «до якої надії Він вас закликає і який багатий Його славний спадок для святих» (Еф.1:18), — то «Голос надії» для вас. «Даси Йому ймення Ісус, бо спасе Він людей Своїх від їхніх гріхів» (Мт.1:21). «Нема іншого імені під небом, даного людям, яким можна було б спастись, крім імені Ісус» (Дії 4:12).

Про це ім’я, про спасіння, яке кожен має в Ньому, зможете прочитати на сторінках нашої газети.

Наша молитва до Бога, щоб ця газета стала хлібом і водою для душі, що прагне знайти ІСТИНУ.

Хай благословить вас Господь.

 Додати коментар

Пожертвувати