10 цитат Рейнхарда Боннке

26.12.2019
0
1132

1. Чим менше у нас Святого Духа, тим більше кави та печива стає потрібно, щоб утримати людей в церкві. Я нічого не маю проти кави й печива, але немає нічого, що могло б замінити Святого Духа.

2. Сила Святого Духа і Євангелія Хреста настільки з’єднані воєдино, що їх неможливо розділити. Святий Дух усе вклав у Розп’ятого Христа. Він творить Свої чудеса тільки на землі відкуплення і підтримує лише Євангелію — завжди й всюди. Що ще нам потрібно? Одна людина, наповнена Духом, — краща сотні комітетів, які «бережуть хвилину, але втрачають годину». Коли Бог «так полюбив цей світ», Він не створив комітету, але послав Свого Сина, а Його Син послав Святого Духа. Ісус сказав, що віруючі люди — це світло для світу, але необхідний Святий Дух, щоб запалити їх.

3. Чому люди завжди сумніваються у Слові Божому? Чому б не сумніватися в брехні диявола? Чому б не сумніватися у своїх сумнівах? Чому б не припинити сумніватися й не почати довіряти Богові? Якщо ти повіриш Ісусу Христу й довіриш Йому своє життя, то отримаєш небесну допомогу від Святого Духа. Віра зрушує гори, створені сумнівами».

4. Ісус прийшов «знайти й спасти втрачене». Бог шукає нас! Дивовижно: Його серце кличе нас і турбується про нас! Добрий Пастир залишає дев’яносто дев’ять овець, щоб знайти одну загублену. Люди кажуть, що вони «знайшли Господа», але Господь ніколи не губився. Це Він знайшов нас!

5. Євангелія — це чудеса. Чудотворна сила є всередині її й чудотворна сила інвестується в тих, хто проповідує її. Чудеса супроводжують Євангелію й допомагають звіщати її. Чудеса ще не були виявлені в усій повноті й силі, але тепер настає День спасіння, якого ще не було в історії, — з безпрецедентним просуванням по всіх фронтах, коли спасаються більше людей, ніж будь-коли в історії, більше людей отримують зцілення й хрещення Святим Духом, більше церков відкривається у світі щодня, ніж коли-небудь за останні 2000 років. Пророцтва виконуються. Ми опинилися на гребені океанської хвилі Святого Духа й повинні зробити все, що можемо, для просування Євангелії без будь-якої особистої вигоди для себе.

6. Віра народжує сміливість! «Сміливість Петра та Івана» було видно всім людям. Ізраїльські лідери, закостенілі у своїх традиціях, були шоковані, дивлячись на цих простих рибалок із Галілеї, які виступали в суді зі сміливістю й упевненістю царів. Біблія — ​​книга сміливості, а не плазування й низькопоклонства! Останнє попередження, яке знаходимо в книзі Одкровення — для «боязких і невірних», яких кінець «в озері, що горить вогнем і сіркою». Біблія представляє нас як безстрашних людей, які наважуються йти туди, куди ще ніхто не ходив, і робити те, про що інші люди не наважувалися навіть мріяти. Чи були Петро та Іван радикальними? Звичайно, були! Тільки радикальні люди змінюють світ.

7. Бог створив радість — Бог, а не комедіанти. Бог дав нам кольори й красу — Бог, а не імпресіоністи. Жодне церковне служіння не було б важким випробуванням, якщо б його вів Ісус Христос. Монотонність — це не Божий винахід. Щось не так, якщо під час богослужіння — нудьга й позіхання. Усе повинно бути навпаки. Спасенні люди люблять — люблять Бога, люблять людей, люблять Боже Слово, люблять життя.

8. Ми не можемо проповідувати в силі Святого Духа, якщо не проповідуємо Слово. Він посвячений Слову. Він не просто мило впливає або створює приємну атмосферу в приміщенні церкви, але Він — живий ланцюг між Богом і Словом. Це вічний зв’язок. Коли проповідуємо Слово, у ньому є Дух, Він є в Євангелії. Дух діє там, де проголошується Слово. Проповідь в Дусі не просто пристрасна, вона творча. Дух діяв з самого початку, коли Бог творив. Коли Слово проголошується, Він завжди творить. Люди повертаються до життя через Слово, наповнене Духом, вони народжуються згори завдяки Його творчій праці. Жодна проповідь без Духа, якою б чудовою вона не була, не принесе чуда. Дух належить Слову, а Слово належить Духу й наповнене усією енергією, яку можна побачити з часів Творіння.

9. Біблія каже, що диявол ходить і рикає, як лев. Він приходить у темряві й намагається налякати дітей Божих своїм сильним ревом. Але потім ми вмикаємо світло Божого Слова й виявляємо, що поруч немає ніякого лева. Є тільки миша з мікрофоном. Диявол — лише самозванець!

10. Церква Ісуса Христа — не катер для прогулянок, а рятувальний човен. Аніматори тут не потрібні. Кожна людина, від капітана до кухаря, потрібна на палубі для того, щоб спасати людей. Церква, яка не рятує людей від загибелі, на жаль, втрачена сама.Додати коментар

Пожертвувати