«Вам це належить», або З днем П’ятидесятниці!

Бог хоче взяти нас, недосконалих, простих і через наповнення Духом Святим зробити Своїм знаряддям! Довірся Духу Святому. З Ним ти зробиш неможливе! Той, що перебував з апостолами, хоче бути в нас! Це не вигадка, це вам належить!

31.05.20
0
120

П’ять уроків Старої Човниці

2019 року п'ятидесятники святкували 90-ліття об’єднавчого з’їзду та заснування Союзу ХВЄ, яке відбулося в с. Човниця Волинської області. Пропонуємо вашій увазі уривки з доповіді дослідників історії п’ятдесятницького руху Михайла Мокієнка та Дмитра Коваля.

31.05.20
0
85

Чи буває страшно місіонерам?

Сторінками старих газет. Якось у місіонерки в Удмуртії Людмили Кибукевич запитали: «Чи буває вам важко, страшно, чи не хочеться повернутися додому?» Вона відповіла: «Важко буває, страшно — ніколи. А як важко, то хочеться в небо, а не додому».

30.04.20
0
63

Чи спасе 90 псалом від коронавіруса?

Багато християн сьогодні сприймають цей твір Давида як «оберіг від хвороби». Повторюють його і розсилають у всі можливі чати. Друзі, ви реально в це вірите? Що ось так можна повторювати-повторювати-повторювати і зажити здорово і щасливо?

21.04.20
0
140

Віра, страх та прогулянки по воді

Пандемія коронавірусу стала лакмусовим папірцем практично для усіх сфер життя. Вона виявила фактичний стан речей як у політиці, медицині, економіці, так і в людських стосунках. І навіть у такій інтимній сфері, як віра в Бога.

20.04.20
0
146

Вижити у штормі

Ти можеш зазнати шкоди, але це ще не кінець. Головне — дістатися до берега. Не піти на дно. Повірити, що ти зможеш вибратися й витягнути інших. Адже в тебе є Бог, і Він дасть тобі силу вижити в штормі!

31.03.20
0
409

«Мене гнали, будуть гнати і вас»

Переглядаючи сторінки старих газет, поряд із оптимістичними звітами місіонерів, знаходимо безліч оповідей про випробування. Тут і про розбиті вікна, і про людей, які приходили з ножем у кишені, і про погрози вбити, якщо продовжуватимуть проповідувати...

31.03.20
0
109

Християнство на карантині

Дев’ять років тому на кількох інтернет-ресурсах та в паперових виданнях були опубліковані мої роздуми під назвою «Знеструмлене християнство». Вирішив деякі мої тодішні думки спроектувати на ситуацію, яка склалася тепер на світовій арені.

31.03.20
0
104

Обережно: коронавірус

11 березня 2020 року ВООЗ оголосила пандемію коронавірусу. В цей же день Кабмін прийняв рішення ввести карантин на всій території України до 3 квітня. Про загрози й правила поведінки в умовах пандемії інформує лікар-терапевт Олександр Третяк.

24.03.20
0
1294

Вибіркова пам'ять: фокусуйтеся на добрі часи

Павло не дуже добре провів час у Філіпах. Фактично, ця церква була однією з найважчих для насадження. Коли Павло прийшов в це місто, його били, принижували, заарештували за безпідставним звинуваченням, кинули до в’язниці, і він пережив землетрус...

29.02.20
0
113
Пожертвувати