Ставлення до влади: історія та сучасність

Події в Білорусі в чергове порушили серед євангельських християн питання, відповіді на які вони шукають уже багато років поспіль. Особливо гостро вони звучать в Україні останні сім років. То чи мають право віруючі люди брати учать у політиці?

31.08.20
0
35

Про двері за дверима

Так буває, що Христос – Двері спасіння, прощення, життя й миру – стоїть за дверима церкви або за ворітьми нашого сердечного храму. Що відділяє нас від Нього? Які двері стають перепоною між Ним і мною?

31.08.20
0
12

Не кричіть!

Коли мені робили зауваження: «Не кричи», я навіть міг виправдатись, типу: «Я не кричу. Хіба це крик?» Хоча добре розумів, про що мова. Бо ж людина щось відчуває від того, що і як я говорю...

31.08.20
0
14

Дискомфорт від Бога

У білоголового орла одне з найбільших гнізд у світі! Воно в середньому досягає два метри завширшки й один метр заввишки! Уявляєте, скільки потрібно гілляк наносити, щоб побудувати його? Коли пташенята вилуплюються, їм затишно в гнізді.

31.08.20
0
19

Інтернет-благовістя

У контексті нашого часу, коли маємо дуже багато онлайн-заходів, стоїть питання: як правильно сконцентруватися й бути ефективним у поширенні Євангелії в мережі? А ефективність полягає не в тому, скільки часу проводимо в інтернеті, а наскільки впливаємо.

31.07.20
0
42

Чи росте едемське дерево?

Едем уже в далекому минулому. Але наслідки необдуманого вчинку наших прабатьків ми відчуваємо й донині, будучи через кров і плоть, успадковану від прабатьків, причетними до цього дерева. А от чи існує воно сьогодні?

31.07.20
0
68

За мить до перехрестя

Уявіть собі, що ви під’їжджаєте до перехрестя, яке регулюється світлофором. Горить червоний сигнал, і ви прекрасно розумієте, що це значить. Як свідомий громадянин, ви цілком серйозно настроєні адекватно реагувати — і тиснете на гальма...

30.06.20
0
103

Топ-5 безпідставних забобонів

Забобони міцно увійшли в повсякденне життя. Дехто всерйоз боїться числа «13», чорних котів, повертатися додому за забутим предметом тощо. Спробуємо розібратися, звідки з’явилися ці всі страхи й що каже про них Біблія.

30.06.20
0
44

Наркопандемія

Сьогодні відомо близько 500 найменувань наркотичних засобів. На думку лікарів-наркологів, їх вживання являє для теперішнього і майбутніх поколінь не менш страшну загрозу ніж епідемія чуми, що спустошила в минулі часи цілі країни.

30.06.20
0
100

Дорога: зміна напрямку

Сьогодні роздумував над словами Спасителя: «Я є Дорога, Правда і Життя». Навряд чи є ще більш вагома цитата Святого Писання, яка б так чітко, сконцентровано й конкретно давала відповідь на запити та прагнення філософських умів усіх часів і народів.

30.06.20
0
123
Пожертвувати