Історія церкви християн віри євангельської с. Котів

У 1919 році з австрійського полону повернувся Йов Степанюк. Перебуваючи в неволі, чоловік увірував в Ісуса Христа і приніс у рідне село Котів баптистське вчення.

29.10.19
0
262

Таміла й Мурчик

Уже давно діти просили дозволу взяти додому котика. Просили всі троє, особливо молодші. Ми довго не погоджувалися, адже за домашніми улюбленцями потрібен належний догляд. Та діти переконали, що будуть і годувати, і купати, і бавити...

10.10.19
0
88

Іда Скаддер — жінка, яка передумала

«Лікареві Іді, Індія» — лист із таким підписом знаходив свого адресата в країні з населенням понад 300 млн. осіб. Працюючи в Індії, Іда Софія Скаддер стала відомою не лише як лікар, але і як просвітниця та засновниця мережі медичних клінік і коледжів.

10.10.19
0
105

Добрі люди

Учора повертався з с. Ясногірка, що на Сарненщині. А там, де на трасі знак «Стоп», тобто — без зупинки не проїжджати, дві молодиці дарами лісу торгують. Ожина — свіжа, крупна й блискуча, а ще чорниця.

10.10.19
0
95

«Давайте зустрінемося в неділю…»

Зайшовши в черговий раз у фейсбук, натрапив на одну коротку цитату. Вона була розміщена в суботу й звучала так: «Давайте зустрінемося в неділю. Бог». Коротко. Гарно. Влучно. Мотиваційно. От тільки… чи правильно?

03.09.19
0
136

Коли байдужі – всі...

У червні цього року інтернет та засоби масової інформації рясніли повідомленням під заголовком «Водій не зупинився, хоча потрібно було викликати швидку і поліцію». Хлопець побив жінку в маршрутці, там були чоловіки, але ніхто не заступився...

16.07.19
0
134

12 правил життя від Ніка Вуйчича

Поради на щодень від всесвітньовідомого християнського мотиваційного оратора. "Якщо ви самі не отримали дива, станьте дивом для когось іншого" — девіз, яким Нік Вуйчич надихає людей в усьому світі.

16.07.19
0
221

Все найкраще — дітям?

Зрештою виходить, що надмірна турбота, яку ми виявляємо до наших чад, призводить до формування у них розуміння, що всі їм зобов’язані. І така позиція не вчить дітей бути турботливими, а навпаки — формує самолюбними, невдячними та непокірними...

30.06.19
0
152

Чи вигідно у вашій сім’ї бути слухняним?

Хочу почати із запитання: «Чи вигідно у вашій сім’ї бути слухняним?». Уявімо: дві дитини сваряться між собою, природна ситуація. Але в той момент, коли ми, батьки, повертаємося і втручаємося, з нашого боку це — потужна настанова дітям.

30.06.19
0
253

Чому діти не вміють дружити?

Привели до мене якось дівчинку, з якою, за словами мами, ніхто не дружить. Ніде! Дві школи змінили, десяток гуртків і секцій, навіть місце проживання змінювали. Дочку вона невпинно втішає тим, що не дружать з нею «погані діти».

30.06.19
0
289
Пожертвувати