Чотири настанови для року, що настав

Рік пройшов і ми навіть уявити не могли, що він буде таким. Настав новий рік, повний невідомого. Не обов’язково знати, що буде, але потрібно знати, куди рухається твоє життя, який твій пункт призначення. І поки в дорозі, займайся важливими справами.

13.01.23
0
97

Євангелія Ісуса Христа – це розповідь про надію

Євангелія Ісуса Христа — це розповідь про надію. Надію у темні та тривожні часи. Про те, що щастя не обмежується лише земними царствами та матеріальними вимірами. Вона — про Царство Небесне усередині кожної людини.

21.12.22
0
141

Чоловіча роль другого плану

Є така номінація на нагороди в кіноакадеміях – «Чоловіча роль другого плану». Її зазвичай дають другорядним акторам, які хоч і не були головними героями фільму, але на відмінно виконали свою роль. В історії з Різдвом так само.

21.12.22
0
125

Три причини, чому Різдво потрібно святкувати 25 грудня

До 16 століття всі християни: православні, католики, протестанти святкували Різдво одного дня, тому що всі жили за одним календарем – Юліанським, який увів Римський імператор Юлій Цезар. От тільки цей календар не був точним...

21.12.22
0
139

Що ненавидить Бог?

Є речі, риси характеру, люди, які нам дуже подобаються, а бувають такі, що навпаки — бридкі й неприємні. А чи знаєте ви, що Богу також щось подобається, а щось і неприємне, більше того — бридке й мерзотне.

21.12.22
0
166

«Хай весь світ відбіжить! Я буду в тобі жить, о Ісусе!»

3 грудня 2022 року Україна відзначала 300-річчя з дня народження Григорія Сковороди. Його знають як просвітителя, філософа, педагога, поета, культурного діяча й богослова і ставлять в один ряд із найвідомішими філософами світу.

21.12.22
0
93

Евакуаційні потяги

Евакуаційні потяги з Києва відходили забиті, напружені та тихі. Розгублені, перелякані діти, знервовані тварини, стомлені та виснажені люди. Комусь щастить сісти на місце, решта просто падає на підлогу в проходах і тамбурі...

21.12.22
0
88

Емоції перемагають. Що робити?

Ми схильні тримати емоції всередині, придушувати їх — і з часом це призводить до появи психосоматичних захворювань. Або ж виливаємо свої почуття на людей, руйнуючи взаємини з ними.

21.12.22
0
85

Ти ще й досі любиш темряву?

Проходячи незвичні обставини, а саме планові, аварійні, спеціальні екстрені відключення електроенергії, ми починаємо розуміти багато важливих речей. Я хотів би провести деякі аналогії з тими речами й перенести їх у духовну площину.

30.11.22
0
123

Коли батьки ранять: як діяти дітям?

Зазвичай батьки бажають добра своїм дітям. Але іноді, на жаль, трапляється й так, що батьки можуть ранити вас своїми словами чи вчинками. І це вкрай боляче, прикро і гірко. То як діяти?

30.11.22
0
114
Пожертвувати