Конфлікти між людьми під час війни

Вочевидь, у ситуації війни конфлікти сприймаються гостріше через тривалий стрес війни, втрати, високий рівень невизначеності. Постійну напругу продукують і начебто побутові рішення, пов’язані з надважливою потребою в безпеці.

27.06.24
0
60

Дивовижна співпраця

Цікавим залишається факт, що книга, яка розповідає про потужну дію Духа (і яка, безсумнівно, написана під керівництвом Духа), названа не Дії Святого Духа, а Дії святих апостолів. Це ніби не зовсім логічно.

24.06.24
0
64

Сторіччя створення Союзу Святої П’ятидесятниці в Кременці

Цими днями пʼятидесятницька церква України згадує сторіччя першого з’їзду Союзу євангельських християн Святої П’ятидесятниці в м. Кременці на Тернопільщині. Він став переломною подією для п’ятидесятницького руху на Заході України.

06.06.24
0
103

Заради чого варто жити?

Весна… Пробивається крізь засохлу траву соковита молода зелень. Відламані вітрами гілки омертвіло висять чорними батогами серед розквітаючих та зеленіючих нових пагонів. Садівник відріже все неживе й спалить. А все налите соком принесе плід.

05.04.24
0
307

Субота мовчання

Бездиханне, пошматоване й пробите Тіло Вчителя лежало в чужому, але недавно висіченому гробі. Привалено камінь. Поставлено печать. «Позбулися», — потираючи руки, тішили себе вчителі Ізраїлю...

05.04.24
0
618

Правда чи фейк?
Як навчитися фільтрувати інформацію

Щохвилини YouTube публікує понад 500 годин нових відео. Цю інформацію споживають мільярди людей. Але зрозуміти, де правда, стає все важче й важче. Чому? Розглянемо три причини, чому люди не можуть відрізнити правду від брехні.

05.04.24
0
228

Надія в безнадії

Почуття, які переживав Давид і висловив у своєму псалмі, знайомі, певно, кожній людині. На жаль, бувають моменти, коли в серце приходять тривожні думки розчарування, песимізму, а то й зневіри. Від такого стану не застрахований ніхто.

05.04.24
0
283

Ціна Перемоги

​Це слово звучить практично кожен день у ефірах радіо та телебачення різних політичних шоу-програм. Ним підбадьорюються прості люди, його нещадно експлуатують політики. Це слово «перемога». Що означає воно для нас?

04.04.24
0
248

Ізраїль та Хамас у контексті Біблії

7 жовтня 2023 року терористична організація «Хамас», яка базується на території Гази, напала на Ізраїль, почавши терор і масові вбивства цивільного населення. У багатьох із нас виникло чимало запитань. Чого очікувати далі? Як нам реагувати на це?

31.03.24
0
226

Хто вбив Голіята?

Мабуть, не знайдете віруючої людини, яка не відповість на це запитання. Кожен скаже: «Давид, хто ж іще?!» Саме Давид, син Єссея з Юдиного Віфлеєма вбив силача Голіята із Ґату... І ось раптово з’явився сумнів.

31.03.24
0
108
Пожертвувати