Чому Ісус мовчить?

Мовчання Ісуса про щось говорить нам. Воно вчить нас бути наполегливими і смиренними, коли ми звертаємося до Бога. Наша реакція у подібній ситуації показує, наскільки нам важливо отримати відповідь.

31.08.21
0
4

Зберегти віру в Христа

Збережімо віру в Христа, яка є основою життя. Проповідуймо про Христа, живімо так, щоби Бог міг нас супроводжувати Своїми чудесами. І служімо тим, кому маємо служити. Виконуймо свою працю, на яку поставив нас Бог.

31.07.21
0
2

«…Щоб дати тобі знати»

Щоб знало майбутнє покоління... Для того, щоб знати, потрібно, щоб хтось передав — певний об’єм інформації, технологій, знань. Апостол Павло каже: «Що чув ти від мене при багатьох свідках, те передай вірним людям, що зможуть і інших навчити».

31.07.21
0
5

Євангелія — це моя повинність

Звіщати Євангелію — це апостол Павло називає своїм обов’язком. І це наш обов’язок також. Але наскільки ми з вами занурені, посвячені у виконання цього обов’язку?

31.07.21
0
2

Храм для Бога

З часу народження Церкви Ісуса Христа, яке відбулося із зішестям Святого Духа на апостолів, уже не храми місце поклоніння Богові та зустрічей із Ним, а серце людини. Причому Господь хоче не просто зрідка навідувати його, а постійно перебувати в ньому.

30.06.21
0
97

Християнин і коронавірус

Як християнам реагувати на цей неспокійний час, на спалахи пандемії? Саме в такі моменти особливо важливо довіряти Богу і чинити згідно з Його Словом. Хочу запропонувати три тези, які, я вірю, допоможуть нам отримати Боже керівництво в пустелі.

22.04.21
0
136

«А я та дім мій будемо служити Господеві!»

Я не раз чую, як брати журяться, що лише 30-40% дітей, за яких молилися в церкві після народження, приймають хрещення. Мене ревність бере за це, і я часто питаю: «Боже, ну чому ж так? Ми ж молилися за своїх дітей. Що ми робимо не так?»

31.03.21
0
176

Інструкція до благословення

Коли Бог дає благословення, то разом із ним дає слово, яке регламентує, як цим благословенням користуватися. Якщо людина користується благословенням не відповідно до сказаного слова, воно з часом принесе їй серйозні проблеми.

31.01.21
0
205

Три настанови Різдва

Бог може використовувати людей влади для того, щоб управляти певними обставинами. Бог знає час, знає, коли, де і що має відбутися в нашому житті. Бог діє надприродно, для Нього немає нічого неможливого.

22.12.20
0
149

Храм — це Божа криниця

Храм — це та Божа криниця, де спрагнений може напитися. Це те місце, де є духовна пожива. Христос каже: «Я хліб, що з неба зійшов». І нехай наші храми будуть місцем, де ми зможемо вилити свою душу перед Богом у молитві й будемо почуті Ним.

30.11.20
0
115
Пожертвувати