«Мир вам!», або Порушення карантину

Поки що засуви карантинів, замки ізоляції, поки що захисна маска на обличчі, але – «Мир вам, Христос Воскрес!» Він приходить коли згущується морок відчаю, вечір страху, Він приходить незважаючи на всі перешкоди – Він Володар світу!

19.04.20
0
201

Ліки від депресії

Нині, коли у всьому світі набув поширення коронавірус і в багатьох країнах запроваджено карантин, люди в паніці закуповують продукти і багато хто перебуває в депресивному стані. Де ж знайти ліки від пригнобленого духа? Як перемогти депресію?

31.03.20
0
124

Голос Різдва

Завданням новонародженого Ісуса було — вирости, змужніти, досягнути визначеного віку і почати — говорити! Раніше Отець говорив через пророків, але, раптом — Він вирішує змінити стратегію і говорити через Сина!

26.12.19
0
151

Молоде вино і старі міхи

У цій притчі нове вино — це не молодь, а старші люди — не старі міхи, як часто тлумачать. Можуть бути старі люди — як нове вино, і молоді — як старі бурдюки. Проаналізуймо, що мав на увазі Христос, кому він це сказав, у якому контексті, за яких умов.

30.11.19
0
412

Вдячне серце: п’ять «П»

В історії про зустріч Ісуса Христа й прокажених відображена жахлива статистика: лише один із десяти оцінив Божу ласку й виявив удячність. Невдячність — страшний гріх, вона ожорсточує й перевертає розум. Бог закликає людей бути вдячними.

10.10.19
0
230

У центрі уваги

Те, за що ми найчастіше дякуємо Богові, коли стоїмо перед Ним, — і є нашою головною цінністю в житті. Кожна річ цінна настільки, скільки готові за неї заплатити. Іноді річ може бути старовинною, але за неї готові заплатити велику ціну.

10.10.19
0
333

Уроки Великого Плугатаря

Ісус Христос — Великий Плугатар, який зійшов із небес на земну цілину. Перша борозна — найскладніша, найвідповідальніша, від неї залежить уся подальша праця. І Божий Син достойно її проклав, Його плуг мав форму хреста — щоб розорати «аж до краю землі».

03.09.19
0
212

Оріть переліг!

Цілина — це земля, яка взагалі не розорювалася. Переліг — це виснажена земля, яку залишали на 8-15 років для відновлення. Потім до неї поверталися, і вона знову давала врожай. Переорювати цю землю, звичайно, все одно набагато складніше.

03.09.19
0
313

Бачення — основа руху вперед

Нещодавно ми провели опитування молодіжних лідерів дало такі результати: 38% лідерів не знають бачення своєї церкви; 20% лідерів не висвітлили свого власного бачення, якість бачення тих, хто вважає, що його знає і має, невідома.

03.09.19
0
253

П’ятидесятниця, а що далі?

Як розвивалася Церква після того, як у день П’ятидесятниці учні отримали хрещення Святим Духом? Я говоритиму про те, що стосується нас — як виглядає наше духовне життя після отримання хрещення Святим Духом? Є три можливих сценарії...

16.07.19
0
392
Пожертвувати