Два послання Пасхи

Загалом, свята несуть у собі дві функції: пам’ять і увага. Будь-яка дата нагадує про певну подію і звертає на щось або когось увагу. Що ж несе з собою свято Пасхи?

26.04.19
0
72

А ви — коли воскресли?

Коли був той поворотний момент життя, в який моя стара натура, як деревце після зимової сплячки, ожила і стала новою? Що нового, інакшого з’явилося в мені? Чи відбулася зміна характеру, поведінки, цінностей, пріоритетів?

26.04.19
0
58

Промахнувся

Якщо бути чесним, Петро хотів не вухо відрубати. Очевидно, він цілився в голову, але промахнувся. У цій історії є три чоловіка: агресор, ображений і примиритель. Я опишу кожного з них і зауважу три завдання, які стоять перед нами.

26.04.19
0
497

Страх Божий

Немає на землі людей, які б не відчували страху. Але щоб страх цей був конструктивний для нас, ми повинні обрати той, який угодний Богові. У Біблії сказано: «Страх Господа чистий, він навіки стоїть» (Пс.18:10).

31.03.19
0
96

Пізнання Бога через успіх і біль

…Риболовля була невдалою. Усю ніч — раз по раз невід то поринав у темну глибінь, то знову піднімався над поверхнею води. Уже несила було триматися за бортом човна, а руки горіли від намоклих слизьких мотузок.

27.02.19
0
157

Служіння Богові через професію

У нинішній церкві виникла тенденція відділяти роботу, навчання, спілкування, особисте життя, родинні стосунки й служіння Богові. Життя стає схожим на окремі коробочки з певним вмістом. І в кожній із них ми проявляємося по-своєму. Але так не повинно бути.

30.01.19
0
86

Слово, яке передує чудесам

У Христа все було, на перший погляд, просто. Він знав сутність людини, знав широту, висоту й глибину, але завжди починав із проповіді — з того, що говорив до людей. Багатолюдні й широкомасштабні зібрання Ісуса Христа не починалися з чудес і знамен.

30.01.19
0
224

Про Дорогу й бездоріжжя

У ці святкові дні запрошую пороздумувати над словами Ісуса Христа: «Я є Дорога, Правда і Життя». Навряд чи є більш вагома цитата Святого Писання, яка б так чітко, сконцентровано й конкретно давала відповідь на питання філософських умів усіх часів.

27.12.18
0
101

Великий День народження

Народження Ісуса Христа – причина безмежної радості. Ангел сказав пастухам: «Я звіщаю вам велику радість», і ми не сумніваємося, що він і сам радів. Його радість від Благої Звістки розділило з ним і «численне воїнство небесне»!

27.12.18
0
82

7 кроків до успішного місіонерського служіння

Запитайте себе, що зміниться у вашому житті та служінні через п’ять років, окрім того, що ви станете на п’ять років старшими? Яким воно буде? Звісно, ми не можемо всього передбачити, але, погодьтеся, що від рішень, прийнятих сьогодні, багато що залежить.

27.12.18
1
274
Пожертвувати