П’ятидесятниця, а що далі?

Як розвивалася Церква після того, як у день П’ятидесятниці учні отримали хрещення Святим Духом? Я говоритиму про те, що стосується нас — як виглядає наше духовне життя після отримання хрещення Святим Духом? Є три можливих сценарії...

16.07.19
0
217

Як не образитися на Бога?

Основною причиною для образи на Бога називають те, що Бог не відповідає. Але є на те певні підстави. Наприклад, коли ми просимо в Бога не у відповідний час. Він виконає все впору, згідно зі Своїм планом. Тому не слід ображатися на Нього.

16.07.19
0
71

Братерство любіть!

Любімо братство — воно Христове! Шануймо братство, благословляймо один одного, а не засуджуймо. Підтримуймо слабких, віддаваймо те, що отримали від Бога, — і Він сповнюватиме серця свіжим благословенням і помазанням.

31.05.19
0
96

Два послання Пасхи

Загалом, свята несуть у собі дві функції: пам’ять і увага. Будь-яка дата нагадує про певну подію і звертає на щось або когось увагу. Що ж несе з собою свято Пасхи?

26.04.19
0
110

А ви — коли воскресли?

Коли був той поворотний момент життя, в який моя стара натура, як деревце після зимової сплячки, ожила і стала новою? Що нового, інакшого з’явилося в мені? Чи відбулася зміна характеру, поведінки, цінностей, пріоритетів?

26.04.19
0
89

Промахнувся

Якщо бути чесним, Петро хотів не вухо відрубати. Очевидно, він цілився в голову, але промахнувся. У цій історії є три чоловіка: агресор, ображений і примиритель. Я опишу кожного з них і зауважу три завдання, які стоять перед нами.

26.04.19
0
576

Страх Божий

Немає на землі людей, які б не відчували страху. Але щоб страх цей був конструктивний для нас, ми повинні обрати той, який угодний Богові. У Біблії сказано: «Страх Господа чистий, він навіки стоїть» (Пс.18:10).

31.03.19
0
147

Пізнання Бога через успіх і біль

…Риболовля була невдалою. Усю ніч — раз по раз невід то поринав у темну глибінь, то знову піднімався над поверхнею води. Уже несила було триматися за бортом човна, а руки горіли від намоклих слизьких мотузок.

27.02.19
0
205

Служіння Богові через професію

У нинішній церкві виникла тенденція відділяти роботу, навчання, спілкування, особисте життя, родинні стосунки й служіння Богові. Життя стає схожим на окремі коробочки з певним вмістом. І в кожній із них ми проявляємося по-своєму. Але так не повинно бути.

30.01.19
0
116

Слово, яке передує чудесам

У Христа все було, на перший погляд, просто. Він знав сутність людини, знав широту, висоту й глибину, але завжди починав із проповіді — з того, що говорив до людей. Багатолюдні й широкомасштабні зібрання Ісуса Христа не починалися з чудес і знамен.

30.01.19
0
250
Пожертвувати