Петро Приходько: «Ми — в тимчасовій окупації»

17.03.2022
0
867

В Запорізькій області розгортаються активні бойові дії. У багатьох населених пунктах — нестача продуктів харчування. Про ситуацію в області розповідає відповідальний за місіонерське служіння пастор Петро Приходько.

У місійному чаті він написав:

— Ми зараз в тимчасовій окупації, але дякуємо Богу, що маємо можливість підтримувати людей. Особливо служимо малозабезпеченим, сім’ям, де є люди з інвалідністю.

9 березня 2022

Ми зв’язалися зі служителем, щоб дізнатися про обставини, в яких сьогодні опинилися місіонери та мирне населення. Ось що він розповів:

— Запоріжжя готується до оборони. Працює артилерія, авіація, гради та урагани. Навколо все гуде! Я зараз стою на вулиці — і вже години три не перестає. Невідомо, що буде. Бомбили біля Бердянська, в Гуляйполі, Пологах.

Ось такі обставини. Але служимо по-можливості. Купували продукти, роздавали. На цьому етапі тут, в Андріївці, де я живу, і по селах навколо ще є що їсти, а в містах важка ситуація. До нас неможливе постачання гуманітарки, бо сюди не приїхати, не виїхати. Навкруг нас ідуть бої і ходять колони військових — туди-сюди.

З деяких населених пунктів місіонери виїхали, в деяких — залишилися, разом із нами виконують служіння. Зокрема, возимо допомогу в місця, де настала справжня гуманітарна катастрофа.

Місіонери живуть в домі молитви, то до них приходять люди. До мене додому приходять. Але офіційно на дому молитви зібрань не проводимо — просто не ризикуємо. Проводимо молитву через кожні три години, починаючи з 12-ї. Багато людей із села приєдналися до молитви, молимося по своїх домівках. Бо пересування майже припинене, люди рідко виходять. Магазини порожні, аптеки порожні. Ліків немає. Ось така ситуація. Але проповідуємо і надіємося на Господа. А як воно далі буде — поки не знаємо…

​Розмовляв Василь Мартинюк

14 березня 2022

 Додати коментар

Пожертвувати