Вікторія Андросова:
«Творчість — найкращі антидепресанти»

Про себе: Християнка, дружина, мама дорослого сина. За професією — педагог, психолог, арт-терапевт, тренер. За покликанням — душеопікун. Люблю людей — це найбільше моє благословення. Люблю творчість та подорожі — це мої «пігулки» від втоми.

30.12.21
0
19

Як святкують Різдво у вашій сім’ї?

Передача «Крок назустріч» завітала до кількох волинських родин, щоб розпитати про їхні різдвяні традиції. Про своє Різдво розповідають сім’ї Гусаків і Паламарчуків.

30.12.21
0
42

Володимир Сад: «Проповідь Божого Слова — основне в служінні пастора»

Володимир Сад — пастор церкви «Світло життя» с. Підгайці Луцького р-ну Волинської області. Народився у Рівненській області. 9 років виконував служіння старшого пресвітера церков Володимирецького р-ну. Автор трьох збірок поезій. Батько 9-ти дітей.

30.11.21
0
6

Віра Корольчук:
«Якщо Бог кличе, сміливо виходьте!»

Віра Корольчук — донька директора місії "Голос надії" та дружина місіонера Вадима Корольчука розповідає про те, як вона запалилася ідеєю місіонерства, та про той шлях, який довелося пройти.

30.11.21
0
60

Василь Паламарчук: «Сім’я — це тил служителя»

Народна мудрість каже: «Міцна сім’я — міцне суспільство». Про те, наскільки впливають на церковну спільноту принципи, закладені в християнських сім’ях, розмовляємо із заступником голови ВОЦХВЄ, пастором церкви смт Торчин Василем Паламарчуком.

31.10.21
0
100

Михайло Малишевський: «Не уявляю, як можна жити без служіння»

Михайло Малишевський 20 років виконував місіонерське служіння в Росії. Там у нього народилося 6 дітей. Уже два з половиною роки служить на Закарпатті, де його сім’я поповнилася ще на одну дитину. Євангелізаційну роботу здійснює в с. Пушкіно.

30.09.21
0
161

Андрій Семенюк: «Звіщаючи про Христа, ми прискорюємо Його прихід на землю»

Розмова з пастором Андрієм Семенюком про те, чи важко знайти людей, охочих підтримувати місіонерів, і як заохотити сучасних християн до місіонерства.

14.09.21
0
144

Місія в сучасній культурі
Панельна дискусія

На святкуванні 30-річчя місії Михайло Мокієнко (молодший) провів семінар «Атенська місія апостола Павла і сучасне місіонерство», після якого відбулася дискусія з участю самого спікера, а також Миколи Синюка та Василя Попудника.

31.08.21
0
101

Сергій Тарасюк:
«Пандемія не стала перешкодою для служіння»

Сергій Тарасюк — пастор церкви «Світло Євангелії» в с. Хомутець, відповідальний за місіонерське служіння в Житомирській області від місії «Голос надії», . У час карантину він не відступив, не склав руки, а розпочинає нові проекти.

30.06.21
0
136

Сергій Анчук: «Зі мною завжди був Господь»

Про те, чи важко бути водночас і батьком, і наставником, і служителем, ми запитали в Сергія Анчука — заступника голови ВО УЦХВЄ в Ковельському регіоні. Йому вже 77 років, але він щонеділі сідає за кермо автомобіля і їде відвідувати євангельські церкви.

30.06.21
0
343
Пожертвувати