Віктор і Алла Вознюки:
«Сім’я — не місце для розваг»

Як навчитися розуміти один одного й жити душа в душу? Віктор та Алла Вознюки відверто говорять про виклики, з якими стикнулися в подружньому житті, власні помилки й відкриття від Бога, які допомогли їм досягнути взаєморозуміння, поваги й любові в сім’ї.

31.03.21
0
11

Микола Синюк: «Газета, як і місія,
починалася з мрії»

Микола Синюк — один із постійних авторів часопису. Не всі знають, що його тексти друкувалися і під псевдонімом Микола Борбинський. Ми поставили служителю ряд запитань як автору й одному з ініціаторів видання газети.

28.02.21
0
118

Церква і політика

Наближаються місцеві вибори. Багатьох християн бачимо в списках кандидатів на різні державні посади. Що думають служителі УЦХВЄ про межі взаємодії держави й Церкви? Наші співрозмовники — Михайло Паночко, Анатолій Козачок та Олександр Коток.

30.09.20
0
140

Сергій Осадчук: «Ми лікуємо вірою, молитвою, атмосферою»

Сергій Осадчук — відповідальний за роботу з алкозалежними, наркозалежними та людьми, що вийшли з місць позбавлення волі, служитель церкви "Нове Життя", м. Полтава. Місіонер "Голосу надії".

31.08.20
0
224

Павло Федорук: «Церква готова до зустрічі з Христом!»

Єпископ Павло Федорук відповідає на записання щодо світових подій останнього часу, ставлення до духовних відкритів та віри в теорії всесвітніх змов. Уривок з інтерв'ю на каналі "Церкви Святої Трійці" (Рівне).

31.07.20
0
283

Віктор Клець: «Лише люди, що мають духовний стержень, є щасливими»

До вашої уваги інтерв’ю з єпископом, старшим пресвітером Сумського об’єднання церков ХВЄ, регіональним директором "Голосу надії". Народився у Волинській області. Живе в м. Суми. Одружений, має семеро дітей та п’ятеро внуків.

30.04.20
0
246

Ознаки останнього часу

Розмова присвячена кризі, яка прийшла неочікувано, якої ніхто не міг спрогнозувати — ні політики, ні економісти, ні богослови. Ми разом опинилися в дивній новій реальності. Світ переповнений панікою, прогнозами… А що в цій ситуації скаже церква?

30.04.20
0
569

Аліна Горобець: «Можна служити Богу на тому місці, де ти є»

Аліна Горобець — український тренер з футзалу, майстер спорту, в минулому — грала на позиції нападника. Найкраща футзалістка світу 2009 року. Заміжня, з чоловіком Ігорем виховують доньку. Проживає у м. Ірпінь.

26.12.19
0
443

Ніна Синюк: «Бувало важко, але я завжди благословляла чоловіка на служіння»

У день знайомства сестра Ніна чомусь нагадала мені тітку Хлою (правда, не чорношкіру) — дружину дядька Тома з відомого твору Гарієт Бічер-Стоу. Усміхнена, оточена купкою дітлахів, вона впевнено спрямовувала нас — кого пил протерти, кого вікна вимити...

26.12.19
1
1046

Анатолій Боярчук: «Живіть дружно, любіть ніжно, і вас Господь благословить»

Єпископ із Росії Анатолій Боярчук розповідає про життя в умовах Сибіру, благовістя малим народам та власне покликання до місіонерського служіння.

30.11.19
0
277
Пожертвувати