Володимир Бричка: «Христова церква має бути першою в добрих ділах»

Володимир Бричка – єпископ, пастор, волонтер з Рівненщини. У свої 67 років він несе людям вістку про Божу любов, вивозячи їх із гарячих точок, готуючи й доставляючи їм їжу, відновлюючи зруйновані обстрілами будівлі.

28.06.22
0
5

Микола Кулакевич: «Тепер люди налаштовані на богошукання»

Спілкуємося з Миколою Кулакевичем, пастором-місіонером із с. Пархомівка Харківської області. Микола одружений, батько трьох дітей. З початку військової агресії активно займається гуманітарним служінням на Харківщині та Сумщині.

22.04.22
0
138

Ілля Кантерук: «Ми приготували людям продуктові набори, а вони просять у нас Біблію»

Ілля Кантерук із дружиною вже три роки виконують місіонерське служіння в с. Нижній Булатець Полтавської області. З початку воєнного вторгнення місіонери активно служать місцевим людям та біженцям.

22.04.22
0
214

Микола Шеремет: «До капелана найбільше звертаються із невоєнними питаннями»

​2014 року Микола і Катерина Шеремет із двома дітьми були змушені залишити свою домівку в Стаханові (сучасна Кадіївка) Луганської області, яка опинилася в окупації, і стати одними з перших біженців російсько-української війни.

18.04.22
0
162

Руслан Наумець: «Люди,
які бідно жили до війни, тепер живуть ще бідніше»

Місіонер «Голосу надії» Руслан Наумець уже кілька років живе і служить із сім’єю в с. Троковичі Житомирської області. На щастя, війна не дійшла до його села. Але потреби людей зросли з початком бойових дій.

09.04.22
0
160

Юрій Данильчук:
«Набагато приємніше віддавати, ніж приймати»

На початку березня на базі «Церкви Христа Спасителя» м. Луцьк почався збір гуманітарної допомоги для постраждалих від військової агресії РФ. Одним із координаторів цього служіння був Юрій Данильчук — фельдшер, член спілки християн-медиків та ХММК.

09.04.22
0
153

Геннадій Мохненко: «Росія чинить жахливе жертвоприношення»

Сьогодні увага України і світу прикута до Маріуполя. Це місто, в якому зійшлися добро і зло. Російські нелюди спричинили гуманітарну катастрофу, геноцид населення. «Слово істини» спілкується з пастором Геннадієм Мохненком, що рятує людей із пекла війни.

25.03.22
0
361

Олександр Бабійчук: «На площі Херсону вісім років лунали молитви»

Херсонщина переживає важкі часи. Україна молиться за регіон, намагається підтримати духовно й матеріально. Про ситуацію в області для проекту «Слово істини» розповідає старший пресвітер церков ХВЄ Херсонської області єпископ Олександр Бабійчук.

25.03.22
0
311

Мирослав Капарчук: «Усі місіонери області лишилися на місці»

Чернігівщина прийняла на себе один із найсильніших ударів російських військ. Особливо постраждав власне обласний центр. Про ситуацію та служіння в області спілкуємося з відповідальним за місіонерську працю Мирославом Капарчуком.

25.03.22
0
262

Петро Устимчук: «Дуже хочеться, щоб це швидше закінчилося, щоб не гинули люди…»

Військові дії, які відбуваються на межі Полтавщини, спричинили потік біженців із Сумщини. Місіонери допомагають людям евакуюватися, та забезпечують гуманітарною допомогою. Розповідає відповідальний за місіонерське служіння в області Петро Устимчук.

25.03.22
0
171
Пожертвувати