Віктор Клець: «Я розумів,
що треба бути поруч з людьми»

Як діє церква в час війни? У чому вбачає свою роль та призначення? З якими труднощами стикається і якою бачить свою подальшу роль у суспільстві? Про це розмовляємо з єпископом Віктором Клецем, старшим пресвітером Сумської області.

30.09.23
0
160

Наталя Вахнюк: «У моєму серці пролунали слова, що чоловік повернеться живим»

Подружжя Івана й Наталії Вахнюків із перших днів війни долучилося до волонтерської діяльності. Проте згодом чоловіка було мобілізовано на захист України. Вона, як і тисячі українських жінок, стала на важкий шлях під назвою «очікування».

30.09.23
0
164

Війна змінила все (бліц-інтерв’ю)

«Війна змінила все» — ці слова не раз звучали під час конференції місії «Голос надії». Змінилися види діяльності, кількість відвідувачів церкви, дехто з місіонерів змінив місце проживання. Але чи змінилася взагалі концепція місії у свідомості місіонерів?

31.08.23
0
297

Петро Приходько: «Я тричі чув на свою адресу: «Расстрелять!»

Петро Приходько — місіонер «Голосу надії» та завідувач департаменту місіонерського служіння в Запорізькій області — опинився з сім’єю в окупації. Служитель розповідає про роботу з людьми, евакуацію й те, що давало сили проходити цей складний шлях.

30.06.23
0
226

Олександр Бабійчук: «Яке б не було агресивне зло, Бог здатний його спинити»

Після підриву Каховської ГЕС церкви Херсона активно долучилися до волонтерської діяльності. Їх підтримали й християни з усієї України. Детальніше розповідає старший пресвітер області Олександр Бабійчук.

30.06.23
0
225

УЦХВЄ обрала нових керівників. Бліц-інтерв'ю

Своїми враженнями та першими думками після виборів діляться екс-голова УЦХВЄ Михайло Паночко, новообрані старший єпископ Анатолій Козачок та його перший заступник Віталій Яцюк.

31.05.23
0
622

Петро Рибак: «Основний принцип роботи з людьми — люби свого ближнього, як самого себе»

Про допомогу вимушеним переселенцям та етичні питання волонтерства розмовляємо з Петром Рибаком — пастором «Церкви Святої Трійці» м. Луцька, заступником голови Волинського об’єднання УЦХВЄ, волонтером та скарбником обласного об’єднання.

30.04.23
0
417

Чи варто створювати сім’ю під час війни?

Війна впливає на все. Ми не знаємо, чого чекати від себе, від людей, які нас оточують. Однак статистика каже, що після 24 лютого кількість шлюбів зростає. Про те, чи варто створювати сім’ю в такий складний час, говоримо з єпископом Миколою Синюком.

30.03.23
0
498

Мирослава Денисюк: «Жіноче служіння під час війни стало іншим»

Розмова про жіноче служіння з матір’ю п’яти дітей, бізнес-леді, режисеркою пісенних кліпів, засновницею інформаційного агентства «Світогляд», студенткою магістратури Євангельського Теологічного Університету Мирославою Денисюк.

28.02.23
0
356

Михайло Близнюк: «Покликання Церкви — служити»

Розмова із старшим пресвітером Волинського об’єднання церков ХВЄ єпископом Михайлом Близнюком щодо подій в Україні, як церкви об’єднання відреагували на них, яку роботу виконували та виконують, щоб допомогти постраждалим та наблизити перемогу.

31.01.23
0
343
Пожертвувати