Зустріч для вдів та вдівців Волині

01.11.2020
0
181

«Чиста й непорочна побожність перед Богом і Отцем оця:
зглянутися над сиротами та вдовицями в утисках їхніх,
себе берегти чистим від світу» (Як.1:27).

8 жовтня 2020 року на території «Церкви Христа Спасителя» (м. Луцьк) відбулася зустріч для вдів та вдівців з усієї Волині — 40 осіб, які самостійно виховують неповнолітніх дітей. Здебільшого це багатодітні сім’ї.

На зустрічі, організованій Петром Радчуком і його командою спільно з Волинським об’єднанням ХВЄ, батькам та матерям вручили матеріальну допомогу. Також було навчання, свідоцтва, молитви й просто спілкування за обіднім столом. Присутні ділилися переживаннями, успіхами та труднощами один з одним.

Проєкт стартував ще в 2015 році. Якось повертаючись із України до США, Петро Радчук відчув внутрішню потребу звернути особливу увагу на вдів і сиріт. Почав зі збору інформації. Спочатку вирішив зупинилися на тій групі вдів, яким найтяжче — у яких троє й більше неповнолітніх дітей. А сьогодні в Україні підтримують уже 460 сімей, в Молдові — 100. Команда планує започаткувати роботу і в Білорусі.

Подібні зустрічі відбуваються 4 рази на рік. Сім’ї отримують не тільки продуктові набори, але й більш значну допомогу. Щороку кожного разу іншій родині дарують пральну машину, холодильника, машину дров. Організатори намагаються не обминути нікого. На Волині за проєкт відповідальний Володимир Величко.

Інна Мельник, vhve.com.ua

 Додати коментар

Пожертвувати