Випуск школи диригентів при ВО ХВЄ

16.05.2021
0
130

«Співайте для Господа, благословляйте ім'я Його, з дня на день сповіщайте спасіння Його! 3Розповідайте про славу Його між поганами, про чуда Його між усіми народами» (Пс.96:2).

9 травня 2021 року стало випускним святом для 24 студентів, які навчалися в школі диригентів при Волинському об’єднанні церков у м. Луцьк на базі Церкви Святої Трійці. Теоретичні та практичні навички молоді люди здобували півтора року (перше заняття відбулося 2 листопада 2019 року).

На період навчання припав карантин та нокдауни. Багатьом студентам непросто в таких умовах було добиратися щосуботи з різних кінців Волинської та Рівненської областей. Враховуючи складність навчання, на жаль, із 50 учасників, що пройшли прослуховування, до фінішу дійшли лише 24. Десятеро з них отримали свідоцтво з відзнакою.

Цьогорічний випуск — п’ятий. Директор школи для диригентів Олексій Клець не стримує сліз, цитуючи слова з Першого послання апостола Павла до коринтян: «Так, це було написано заради нас, бо той, хто оре, має орати з надією, і той, хто молотить, має молотити з надією, що одержить частину врожаю». «Тільки надія на Бога, на Його поміч допомогла нам побачити сьогоднішній результат», — сказав він.

Старший диригент Тетяна Клець добре знає нелегку роботу з колективом, у якому дуже різні люди мають з’єднатися в пісні. Пісня торкнеться слухача лише тоді, коли литиметься з серця, а налаштувати хор на щиру хвалу важче, ніж будь-який музичний інструмент — вважає вона.

Привітати випускників прийшли не лише місцеві віруючі та родичі студентів, а й керівництво ВО ХВЄ в особі єпископа Михайла Близнюка та його заступника Петра Рибака. «Залежно від того, кому служимо, такою буде і наша плата. Найвища плата — не від людей, а від Бога. Талант — багатство не твоє, це Божа власність, а тому не можна, щоб він був тільки для «себе», а свідоцтво припадало пилом, його потрібно пустити в оббіг!» — зауважив служитель і закликав пасторів підтримати молодих спеціалістів в місцевих євангельських громадах.

Петро Рибак, пастор «Церкви Святої Трійці», закликав майбутніх диригентів взяти приклад із учнів Христа. «Ісус за три з половиною роки навчив дванадцять, а вони передали науку тисячам, — сказав він. — Практика в Христових учнів відмінна, крім одного — Юди. Тож розвивайтесь! Рухайтеся вперед і пам’ятайте, що урочистих моментів у служінні не завжди буде багато. Тому налаштовуйте себе на працю, за яку мало хто скаже «дякую». Бог вибрав вас, молодих, ревних, до добрих діл запопадливих, на служіння, яке найшвидше проймає душу».

Інна Мельник

 Додати коментар

Пожертвувати