Випуск IX Міжнародної місіонерської школи

09.09.2021
0
35

2 вересня 2021 року в Київському біблійному інституті відбувся випуск IX Міжнародної місіонерської школи (ММШ).

П’ятнадцять молодих братів і сестер з одинадцяти церков України, Росії, Киргизстану, Узбекистану та Литви трохи більше як за два місяці пройшли 20 предметів, більшість з яких стосується безпосередньо місії. За цей час студенти відвідали дев’ять церков, де взяли активну участь у богослужіннях, провели п’ять вуличних євангелізацій, під час яких практикували отримані знання.

«Сьогодні я мав можливість слухати презентації ваших місіонерських проєктів, і радів двом речам. По-перше, тому з яким захопленням ви говорили про місію. Ваші очі горіли, і я повірив у те, що багато хто з вас реалізують свої проекти. А друге — радів правильному підходу до місії. Ви зрозуміли, що місія це духовне служіння, яке неможливо без сили Святого Духа й молитви, з іншого боку це служіння яке потрібно осмислювати раціонально і готуватися» — сказав ректор КБІ Олександр Довиденко під час випускного.

Випускників школи привітали давні партнери КБІ та співорганізатори ММШ служителі зі Швеції Раулі Лехтонен та Тімо Пеллінен. Надихаючи присутніх служити та не піддаватися розчаруванню при невдачах, пастор Раулі розповів історію одного з випускників місіонерської школи в Молдові, який на початку 90-х поїхав служити до Таджикистану. В мусульманській країні, де, здавалося б, для нього були закриті всі двері, дивним чином відкрилися можливості для проповіді Євангелії.

Слова настанови й благословення випускникам сказали пастори Сергій Манелюк та Іван Коханевич, редактор газети «Голос надії» Юрій Троць, координатор ММШ Антон Кукса.

Після урочистого вручення сертифікатів до випускників звернувся старший єпископ Михайло Паночко, який звернув увагу на помилки, яких нерідко припускаються місіонери. Також він наголосив на важливості бути слухняним Господу, іти вперед, незважаючи на обставини, та, що не менш важливо для місіонера, здобути спеціальність. «Віра починається зі слухняності Божому Слову. Щоб навчити інших, ви маєте вчитися самі» — підкреслив служитель.

Завершилась урочистість спільним фото та святковим обідом.

chve.org.ua

 Додати коментар

Пожертвувати