У Північній Кореї продовжуються
гоніння на християн

10.09.2021
0
90

Комісія США з міжнародної релігійної свободи (USCIRF) опублікувала доповідь «Організоване переслідування — документування порушень свободи віросповідання у Північній Кореї». У документі USCIRF повідомляє, що  задокументовані в 2020 році порушення, мабуть, призначені для видалення всіх слідів християнства в країні, повідомляє The Christian Post.

«Кампанія зі знищення усіх віруючих та християнських організацій у Північній Кореї жахливо ефективна та продовжується завдяки роботі Міністерства державної безпеки, мережам інформаторів, що простягаються до Китаю, наявності таборів для політичних ув’язнених, страт, освітній та організаційній системі, яка пропагує погляди уряду у школах, на робочих місцях та в регіонах», — йдеться у доповіді. Матеріал складається з інтерв’ю тих, хто вижив, свідків та виконавців порушень свободи віросповідання у 2020 та 2021 роках.

Свободи в Північній Кореї скасовуються документом, відомим як «Десять принципів створення монолітної системи керівництва», мета якого в тому, щоб кожен північнокореєць думав і діяв у відповідності до вчення Кім Ір Сена, Кім Чен Іра та Кім Чен Ина. Уряд Кореї утримує церковні будинки в Пхеньяні, де спеціально навчена невелика група проводить християнські церемонії. Та насправді всім громадянам Північної Кореї заборонено сповідувати християнство. Північнокорейці позбавлені права на свободу віросповідання від народження.

USCIRF звернула увагу на задокументовані випадки страти християн. У доповіді зазначено 68 випадків, коли держава переслідувала окремих осіб за їхню релігію, переконання або за їхній зв’язок з релігійними особами. «Квон Ин Сом та її онука розстріляли в липні 2011 року в окрузі Онсон провінції Північний Хамген, лише кілька співробітників служби безпеки та правоохоронних органів були присутні при цій події», — йдеться у доповіді. Північна Корея вважається найнебезпечнішим місцем для християн у світі, згідно зі списком країн, де переслідують християн. Диктатор Кім Чен Ин розширив систему таборів для військовополонених, у яких міститься від 50000 до 70000 християн.

invictory.org

 

 Додати коментар

Пожертвувати