У Нікарагуа військові вбили пастора і п'ять членів його сім'ї

21.06.2018
0
409

Воєнізовані сили атакували будинок євангельського лідера, застосувавши «коктейлі Молотова» після того, як він відмовився дозволити снайперам використовувати будівлю для придушення антиурядових протестів.

Глибока соціально-політична криза в Нікарагуа призвела до загибелі уже майже 200 осіб, починаючи з середини квітня цього року, повідомляє Седьмица і evangelicalfocus.com.

Євангельський пастор, його дружина і ще чотири члени сім’ї (в тому числі двоє дітей) були вбиті членами провладного воєнізованого угрупування. Вони закидали «коктейлями Молотова» будинок пастора і в результаті спалили його. Пастор Оскар Веласкес Павон (Óscar Velásquez Pavón) і його дружина Маріца Лопес (Maritza López) відмовилися відкрити свій будинок представникам сандіністських воєнізованих сил, які підтримують президента Даніеля Ортегу в ході зіткнень з опозиційними угрупованнями по всій країні.

Представники сандіністів нібито хотіли використати третій поверх будинку християнської сім’ї, щоб снайпери стріляли звідти по учасниках запланованої демонстрації опозиції, яка повинна була пройти по сусідству.

Воєнізована група підпалила будинок, коли вісім чоловік перебували всередині. Жертвами підпалу стали сам пастор Веласкес, його дружина Маріца, син Альфредо, невістка Мерседес, онуки Матіас (3 місяці) і Дарьелі (3 роки). Два інших члени сім’ї змогли вирватися з дому.

Родичі, члени Євангелічної церкви і друзі оплакують убитих пастора і членів його сім’ї. У неділю, 17 червня, церква «Християнський центр апостольського служіння» в Беллу-Оризонте провела траурне богослужіння і закликала до торжества правосуддя.

Нікарагуа переживає важку кризу після невдалої реформи системи соціального забезпечення, що спонукало до протестів проти президента Ортеги, який перебуває при владі вже 11 років.

invictory.org

 Додати коментар

Пожертвувати