У Нігерії бойовики викрали пастора і 16 членів церкви

27.05.2019
0
388

19 травня 2019 року в штаті Кадуна, Нігерія, 20 озброєних бойовиків напали на євангельську церкву «Evangelical Church Winning All». Одна людина загинула. Терористи відкрили вогонь по християнам і викрали пастора Закарі Ідо, його дочку і ще 15 прихожан, повідомляє The Christian Post.

«Все сталося десь о пів на першу ночі. Ми зібралися на репетицію хору, яка зазвичай починається о дев’ятій вечора і закінчується близько першої години ночі, — повідомив анонімний свідок. — Збройні люди оточили церкву і почали стріляти. Всі були в паніці. Нам нікуди було бігти!»

Пастор Нат Вазирі, секретар окружної церковної ради, розповів The Nation, що бойовики забрали телефони у присутніх в церкві і зажадали видати пастора.

«Хористи злякалися погроз і вказали на будинок пастора, — пояснив Вазирі. — Бойовики забрали його разом з дочкою. Серед інших викрадених був син пастора іншої церкви».

Євангельська церква «The Evangelical Church Winning All» налічує близько 5 мільйонів членів по всій країні і є однією з найбільших християнських конфесій в Нігерії.

Ще не відомо до якого угрупування належать бойовики.

Нігерія посідає 12-е місце в списку країн, де християни піддаються найбільшому переслідуванню (World Watch List) благодійної організації Open Doors США. За даними організації, населення Нігерії становить близько 195 млн чол. і приблизно 91 млн. з них християни.

invictory.org

 

 

 Додати коментар

Пожертвувати