Триденний навчальний курс для служителів
у с. Заозерне

25.02.2021
0
148

З 16 по 18 лютого 2021 року в Ретрітцентрі церкви «Фіміам», розташованому в с. Заозерне Любомльського району Волинської області, відбувся навчальний курс для служителів Волинського об’єднання УЦХВЄ. Навчання організував відділ освіти об’єднання церков Волині, зокрема його завідувач Микола Волков.

Крім волинян, у ньому взяли участь служителі з Рівненського та Львівського об’єднань Української Церкви ХВЄ. Загалом було 100 учасників. Серед них — старші пресвітери, єпископи та їхні заступники, члени пресвітерських рад згаданих областей. Зокрема — Анатолій Козачок, Михайло Близнюк, Олександр Коток, Володимир Якимів, Володимир Бричка, Микола Синюк.

Служителям було запропоновано низку семінарів, а саме: «Взаємостосунки між служителями» (провів Синюк М. П.), «Душеопікунство» (Козачок А. М.), «Етика служителя» (Коток О. А.), «Використання церковних фінансів» (Рибак П. А.), «Налагодження взаємостосунків у церкві» (Близнюк М. І.), «Сім’я служителя» (Бричка. В. Д.). А також проведено дискусії на актуальні теми: «Взаємостосунки поколінь і передавання служіння» (модератор Панфілов І. В.), «Молитва за хрещення Святим Духом» (Кузьмич О. М.), «Поширення і проповідь Євангелії в сучасних умовах» (Когут Б. І.), «Служіння людям з хворобами, оливопомазання» (Вронський В. В.), «Дисциплінування членів церкви» (Карпович П. Д.), «Вирішення сімейних проблем» (Оніщук П. Ф.).

Не менш важливими для служителів було спілкування та обмін досвідом, що сприяло утвердженню в Божому покликанні та надихало до ревної праці Господу, Церкві та людям.

Василь Мартинюк, vhve.com.ua

 Додати коментар

Пожертвувати