Тисячі християн об’єдналися в молитві за Україну
в столичному Палаці Спорту

03.06.2018
0
437

2 червня 2018 року в Палаці Спорту м. Києва більше як 8 тисяч християн України об’єдналися в загальнонаціональній Молитві за країну. До цього заходу приєдналися тисячі місцевих церков у різних населених пунктах усіх областей України.

Протягом трьох годин близько 20 священнослужителів звершували молитви зі сцени.

«У молитовну чашу потрапляють тисячі молитов за різні сфери нашого життя. Ми маємо усвідомити, що йде духовна війна, і я прошу серйозно поставитися до сьогоднішньої події, — підкреслив старший єпископ Михайло Паночко. — Біблія  стверджує, що дім (або держава) будується мудрістю і розумом ставиться міцно.  Мудрість — це правильна розумна поведінка: втікати від зла й творити добро. Мудрість — це боятися Бога, любити й прощати. Проблеми в Україні здебільшого пов’язані з немудрою поведінкою політиків і нас із вами. І наша з вами молитва: Боже, дай мудрості!»

Глави церков також молилися за впровадження християнських цінностей, за зупинення військової агресії, за дітей та молодь України, за зміцнення інституту сім’ї, за зцілення та прощення, за чесних політиків та виведення України з кризи, за припинення поширення неправди в ЗМІ.

Також під час заходу лунали виступи об’єднаних хорів та різних музичних колективів, у тому числі й дитячих.

Пряму трансляцію з перекладом на англійську мову дивилися в Україні та в усьому світі.

Нагадаємо, що вже третій рік поспіль віряни євангельських та традиційних церков проводять спільне Молитовне зібрання.

Ідею започаткувати Національний день молитви за Україну запропонував міжнародний проповідник із Великобританії Девід Хасавей. Він стверджує, що такого єднання між релігіями немає в жодній країні. «Я закликав націю молитися за вирішення війни на сході — цього не можуть зробити політики й військові, але я вірю, що Бог може», — наголосив він.

Додамо, Національний день молитви за Україну ввійшов до переліку офіційних заходів 2018 року в рамках святкування Року Слова Божого в країні. Тому в кінці програми бажаючі мали нагоду взяти участь у створенні рукописної Біблії. Цей історичний документ планують внести до національного реєстру рекордів України.

chve.org.ua

 Додати коментар

Пожертвувати