Розширена рада місії

25.02.2025
0
201

25 лютого 2025 року в офісі «Голосу надії» (м. Луцьк) відбулася розширена рада місії, яка зібрала відповідальних за служіння з різних регіонів України.

У проповіді перед молитвою заступник директора місії Віталій Оніщук закликав місіонерів звіщати істину чесно, не змінюючи її, догоджаючи не людям, але Богові. Далі відповідальні надали інформацію про служіння. Більшість із них зауважували брак кадрів у регіонах праці.

На Житомирщині служить 99 працівників різних місій. Сьогодні в області — курс на утворення нових церков у стратегічних населених пунктах. Регулярно проводяться євангелізаційні заходи, відбувається будівництво церков, працює духовно-соціальний проект «Словом і ділом».

У Волинській області за минулий рік проведено 230 євангелізацій і 235 дитячих таборів. Надається підтримка переселенцям із зони бойових дій.

Попри те, що люди продовжують виїжджати з Харківщини, місіонери лишаються на місці. У деяких нових селах почали заняття недільної школи, є плани з відкриття церков. В області працює реабцентр.

На Хмельниччині служать 18 місіонерів «Голосу надії». На даний момент будуються 3 доми молитви. Активно проводяться євангелізації, роздається гуманітарна допомога, зокрема, сім’ям військових. Місіонери активно співпрацюють із владою. Наприклад, у міській раді Кам’янця-Подільського щодня проходить молитва.

Незважаючи на часті обстріли, місіонери продовжують працю в Запоріжжі і навколишніх селах, їздять до військових на фронт, підтримують біженців з Андріївської та Гуляйпільської громад. Діяльність служителів високо оцінюють представники влади. Відомо, що віруючі, які лишилися в окупації, збираються по домах, моляться та підтримують одне одного.

У Чернігівській області працює 21 місіонер «Голосу надії». Проводяться регулярні наметові вуличні служіння, роздається хліб, ведеться будівництво, діє центр реабілітації. Останнім часом посилилася співпраця з місцевою владою.

Місіонери-біженці із Луганщини (14 осіб) продовжують служіння в Чернівцях і не тільки. В області саме оголосили Рік місії. Проводять вуличне благовістя, дитячі табори і клуб. Допомагають сім’ям загиблих військових, малозабезпеченим. Планують відкрити центр реабілітації. Також окрема команда постійно їздить на Донеччину.

На Київщині у процесі відкриття — три церкви. В області поширюється ідея місії, залучається молодь, змінюється стратегія служіння.

У Львівській області працюють 19 представників місії, а також волонтери. Тричі на тиждень відбуваються виїзні євангелізації. Місіонери відвідують циганський табір, навчальний центр ЗСУ, здійснюють капеланську роботу на передовій та підтримку поранених військових. За рік провели низку таборів та 180 євангелізацій. Відкривається служіння в нових населених пунктах. Укладено договір щодо співпраці з інтернатом, куди привозять дітей із зони бойових дій, а також меморандум з відділом освіти щодо роботи в навчальних закладах.

Дніпропетровська область переживає турбулентність через близькість до фронту. Ночами не припиняється повітряна тривога. Із Межової виїхали місіонери і майже вся церква. У Нікополі — ситуація стабільно складна, але постійно приходять люди. У Могилеві почали приймати на реабілітацію військових у нещодавно відкритому центрі.

На Сумщині зараз служать 36 місіонерів. Деякі сім’ї виїжджають, але євангелізаційна праця продовжується. Щодня по церквах проходять молитовні зібрання. Здійснюється моральна та матеріальна підтримка сімей військових. Розвивається дитяче служіння.

Крім того працівники місії обговорили питання змін у реалізації спонсорської підтримки, проблеми набору до місіонерської школи та програму святкування 35-річчя місії. Також у порядку денному було питання визначення кандидатів на посаду нового керівника місії.

Під час розширеної ради місії анонсовано:
11 березня 2025 року — випуск місіонерської школи у Сколе.
21 червня 2025 року — конференція місії «Голос надії» в Луцьку.

 

 



Додати коментар

Пожертвувати