На Закарпатті провели перший молитовний сніданок

15.02.2019
0
347

8 лютого 2019 року представники різних християнських конфесій спільно молилися за мир і процвітання України. З ініціативи міжконфесійної Духовної ради Закарпаття в області пройшов перший молитовний сніданок.

Захід за участі представників різних релігійних конфесій та громад, керівництва області та районів Закарпаття, дипломатів, очільників відомств області, представників творчої інтелігенції та бізнесових кіл відбувся в атріумі облдержадміністрації.

«Молитовний сніданок не має ніякого політичного підґрунтя, жодного стосунку до виборів, — наголосив голова Закарпатської обласної державної адміністрації Геннадій Москаль. — Його головна мета — продемонструвати всім міжконфесійну злагоду, яка панує на Закарпатті, і спільно помолитися за мир і процвітання України. Я щиро дякую міжконфесійній Духовній раді Закарпаття за ініціативу в проведенні цього заходу і дуже сподіваюся, що започаткований сьогодні молитовний сніданок стане для Закарпаття доброю традицією. Сьогоднішнє зібрання — це привід і майданчик для спільної молитви, дружньої розмови, обміну думками з приводу вічних тем, які і формують буття суспільства».

Українське Біблійне товариство запросило присутніх долучиться до всеукраїнського історичного заходу — створення рукописної Біблії. Кожен бажаючий зміг власноруч відтворити по кілька рядків Святого Письма.

Під час молитовного сніданку лунали молитви, головним акцентом яких стало побажання миру і злагоди в Україні. «Мир починається з кожного із нас», — підкреслив голова міжконфесійної Духовної ради Закарпаття Василь Райчинець. Особливої атмосфери заходу додали виступи церковних хорів та струнного квартету Закарпатської обласної філармонії.

ukrbs.org

 Додати коментар

Пожертвувати