Конференція Департаменту благовістя УЦХВЄ

03.09.2021
0
47

25-27 серпня 2021 року на базі відпочинку «Екватор» неподалік Генічеська, відбулася традиційна щорічна конференція благовісників УЦХВЄ. Служителі, багато з яких приїхали на конференцію разом із дружинами та дітьми, звітували про служіння у своїх регіонах, ділилися Божим Словом для духовного збудування.

Зокрема Олександр Григорчук з Чернівців наголошував на важливості індивідуального євангелізму. За його словами, важливо будувати особисті стосунки з людьми. Редактор газети «Жива надія» Геннадій Андросов з Миргорода та служитель з Тернопільщини Сергій Вознюк говорили про важливість євангелізаційних видань.

Пастор Володимир Бобик розповів про працю євангелістів на Полтавщині, зокрема про служіння дітям та батькам через табори відпочинку. Пастор з румунським корінням Костянтин Кучурян із Чернівців зауважив, що в Україні постала дилема: є свобода проповіді Євангелії, але водночас мало людей приймають водне хрещення.

Служителі торкнулись також низки інших актуальних питань благовістя, зокрема говорили про вектори праці — служіння малозабезпеченим, інтелігенції тощо.

«Ми можемо дати людям тільки те, що маємо. Якщо ми самі горимо Божим вогнем, то зможемо запалити інших. Запалити може тільки сірник, який горить», — підсумував конференцію Олександр Попчук.

Співом служили молодіжна версія гурту «Авен Езер» та співаюча родина Василя Волосевича з Рівненщини.

Геннадій Андросов, chve.org.ua

 Додати коментар

Пожертвувати