99 студентів стали вчителями Біблії та християнської етики

08.03.2019
0
320

3 березня 2019 року в домі молитви міста Камінь-Каширський відбулося урочисте вручення свідоцтв учителів Біблії та християнської етики 99-м студентам. Їх привітали та благословили на працю з дітьми пресвітери Анатолій Яковук (церква с. Заболоття) та Петро Мазурик (церква с. Гута), а також регіональний пресвітер Петро Карпович.

Впродовж 4-х місяців (навчання розпочалося 10 листопада 2018 р.) християнська молодь Любешівського, Камінь-Каширського та Ратнівського районів навчалася на курсах учителів недільної школи. Одні з них підвищували кваліфікацію, інші (вчителі-початківці)  – здобували базові знання з проведення біблійних уроків у недільній школі. Після закінченню курсів вчителі-початківці будуть проводити біблійні урок для дітей у недільних школах та для тих дітей, батьки яких не є членами євангельських церков.

Цей проект здійснився завдяки співпраці завідувача регіонального відділу освіти Андрія Коваля та завідувача недільними школами (НШ) Волинського об’єднання Євгенія Абрамовича.

Навчання проводили інструктори дитячого служіння: Ірина Рузак, Анна Готь, Вадим Хлистік, Людмила Сафанюк, Алла Глинюк, Михайло Чмух, Руслан Приходько, Володимир Мойса та Ольга Ходаковська.

Нагадаємо, що, згідно зі статистичними даними 2018 року, у церквах Волинського об’єднання християн віри євангельської функціонує 427 груп недільних шкіл, у яких навчається 9000 дітей, з яких 2 500 – діти, чиї батьки не відвідують євангельські церкви. Для такої кількості дітей біблійні уроки викладають близько 900 вчителів. Курси з підготовки вчителів Біблії та християнської етики діють для того, щоб залучати християнську молодь до праці на ниві Божій, зокрема – у недільних школах.

Галина Фурман

 

 

 

 Додати коментар

Пожертвувати