Зберегти те, що маємо

30.01.2018
0
684

Більша частина нашої праці зараз проходить в церкві. Вкладаємо сили в тих хто в церкві, щоб зберегти те, що маємо і, щоб світло Христове тепер поширювався через тих хто тут увірував і тут живе. Багато часу приділяємо дітям. Жовтень якраз видався вільним від поїздок і щосуботи ми збирали одну з трьох вікових груп: старших (9-11 років), середніх (6-9 років) і молодших (2-5 років). Адже підлітковий вік — це час становлення і вибору шляху.

Зі старшими підлітками ми розмірковували над Євангелієм Іоанна Богослова. Діти взяли повчальні уроки для себе, їм так сподобалося, що вони почали через тиждень просити ще провести для них таке спілкування.

З хлопцями середньої групи ми підняли тему місіонерства. Розглянули життя Чарльза Стадда, що служив для індійського народу. Ми говорили, що сьогодні кожен хлопчик і дівчинка можуть бути Божими людьми, якщо серйозно поставляться до жертви Ісуса Христа.

Марій-Ел

Ну а з малюками ми стрибали цілий день… Граючись, вкладали в діток біблійну істину, що нам потрібно приносити плід Богу — послух. Як бджілки приносять мед, також і людина може принести добрий плід — послух. На цих зустрічах були присутні близько 50 дітей і гості з селища Параньга.

Молоддю регіону Марій Ел і Татарстан їздили на Свято жнив у Нижньогородську область. Були на зібранні в селищі Сухобезводне, де ще під час репресій наших дідів і батьків відправляли до концтаборів за віру в Христа. Ці герої віри залишаються в нашій пам'яті. Ми молимо Бога, щоб і нам залишитися вірними не дивлячись на утиски.

Бог виявив велику милість до нашої церкви в місті Йошкар-Ола. У грудні до нас приїхала бригада будівельників з України, щоб звести новий будинок. Рівно за два тижні підняли стіни і дах, а ще за два тижні вже своїми силами зробили електрику та опалення. Різдво зустріли в новому приміщенні. Для нас це велике благословення.

Марій-Ел

Продовжуємо служити в циганському таборі. Щоп'ятниці близько 30 циганських дітей приходять послухати історії про Ісуса Христа. Прошу і далі молитися за циганський народ, який потребує порятунку.

Напередодні Різдва з молоддю і дітьми відвідали знайомих людей похилого віку. Діти заспівали «Тихую ніч» і нагадали про справжній сенс Різдва.

За 25 днів до Різдва ми приготували щоденне читання із завданнями для дітей і батьків, під назвою «Різдвяний адвент». Це було своєрідною підготовкою до Різдва, ми хотіли досягнути того, щоб діти чекали більше прихід Спасителя, ніж Новий рік. Отримали багато відгуків від батьків, що ця праця пройшла недаремно.

Марій-Ел

Перша різдвяна зустріч пройшла в селищі Приволзьке, де діти прославляли Господа псалмами, інструментальною грою, віршами і навіть випічкою. Це свято талантів дарованих Богом ми назвали «Фестиваль Різдва». З 23 грудня і до 27 січня щодня проводились Різдвяні зібрання, з'їздні, зустрічі з дітьми, підлітками, людьми з інвалідністю і вчителями недільних гуртків.

Просимо згадувати нас у своїх молитвах.

Юрій Левчик, республіка Марій-Ел, уривок з листа



Додати коментар

Пожертвувати