Секрет довголіття від Ростислава Мураха

Коли я став виконувати обов’язки старшого пресвітера області у 2009 році, дев’ять райцентрів не мали церков. Наша ціль і наше бачення — щоб у кожному райцентрі була євангельська церква, тож я на цьому сфокусував свою працю.

30.09.18
0
28

Роздуми під час хвороби сина

Перш за все дякую Богові, за всіх, хто згадував нас у молитві і відвідав, поки ми з моїм сином лежали в стаціонарі... Хочу поділитися з вами однією думкою, яку отримав під час молитви біля ліжка дитини вночі в лікарні.

30.09.18
0
22

Нестандартні методи благовістя
від Віктора Мартиновича

Коли ми вперше приїхали проводити євангелізаційне служіння в с. Княгинин, прийшли три душі, та й ті — напідпитку. Наступного дня прийшли дві жінки й сказали: «Забирайтеся звідси, нам тут таких не треба!» Це було як холодний душ...

30.09.18
0
31

Життя з божественним змістом

18 серпня 2018 року ми мали радісну подію в житті нашої церкви. 5 осіб прийняли водне хрещення. Одна з охрещених — Юля. Вона дуже чекала цього моменту, як і ми. Радісно бачити людину, яка присвятила своє життя Христу.

31.08.18
0
18

Здивовані обличчя

Дуже приємно бачити здивовані обличчя людей, коли ми з'являємося біля дверей їхніх будинків. Спілкуючись з батьками, бачимо, що для них це незрозуміло — їм ніколи не допомагали чужі люди. І дуже приємно бачити, як радіють діти новим речам та іграшкам.

31.08.18
0
17

«Тут як в раю!»

Коли пригощали дітей солодкою ватою, чули вислови, як вони говорили між собою: «Тут як в раю!» Інші казали: «Які тут добрі люди!» Хоча деякі батьки, досі не пускають своїх дітей на наші заходи. На все потрібний час.

31.08.18
0
51

Страх обертається в радість

Коли ми їхали в село, де є поселення турків-мусульман, то дуже переживали, як нас там приймуть. Але прямо на майданчику одна з бабусь вирішила навернутися до Бога, і взагалі нас дуже запрошували приїжджати ще. Бог наші страхи обертає в радість!

31.08.18
0
21

Служіння під звуки пострілів

Нам випала нагода відвідати місіонерські точки в Станиці Луганській і Петропавлівці. Були чутні звуки пострілів, але, не дивлячись ні на що, приємно бачити повний зал палаючих очей, які прийшли в недільний день в дім молитви.

31.08.18
0
37

Сліди і спогади літа

Минає гаряча літня пора, лишаючи сліди і спогади подій, які відбувалися в цей період. Дякувати Богу, цього літа ми мали змогу знову проводити дитячу програму по нашому району!

31.08.18
0
28

Прийняти в свою сім'ю

До нас на реабілітацію прийшла жінка, прийняла водне хрещення, але нажаль постійно зривається і вживає алкоголь. Її хочуть позбавити материнських прав. Щоб її син не потрапив в інтернат, ми вирішили тимчасово прийняти його в свою сім'ю.

31.08.18
0
31
Пожертвувати