Чи є хто живий?

Ми з сім'єю вже дев'ять років служимо як місіонери в Хабаровському краї, і протягом п'яти років я виконую також пасторське служіння в церкві «Свята Трійця» м. Ніколаєвськ-на-Амурі. Церква була заснована 25 років тому місіонерами з України, з м. Рівне.

30.03.18
0
54

Табірне служіння відкриває серця

...Радісна жінка запросила нас в хату, пригостила чаєм, показала фотографії онуків. І справді ці діти часто бували у нашому таборі. Бабуся розповіла наскільки вони щасливі приїжджали із табору...

30.03.18
0
43

Результативний рік

Цього року окрім євангелізаційних служінь по селах і містах нашого регіону праці, ми неабиякі зусилля направили на розширення служіння у м. Жидачів. І вже є результати, на які я й не очікував за такий короткий термін.

30.03.18
0
42

Не знаєш, що чекає завтра…

Зараз якийсь особливий час, коли потрібно уважно прислухатися до «тихого віяння вітру». Це як кроки в невідомість, і так легко опустити руки, бо не знаєш, що тебе чекає завтра. Начебто явних гонінь немає, але й немає волі.

30.03.18
0
49

«Наші майбутні хористи!»

У Приморську був конкурс «Діти, голос Приморська». Деякі діти, яким ми служимо, брали участь. А ми ходили послухати, разом мали можливість познайомитись з новими дітьми. Я собі думала: «Це ж наші майбутні хористи!»

30.03.18
0
23

«Хто сіє зі сльозами, пожне в радості!»

Багато переживань і сліз було за ці три місяці. І здавалося, що все безнадійно. У такі моменти Господь був близьким. «Хто сіє зі сльозами, пожне в радості!» — звучало це слово в серці...

30.03.18
0
46

Ультиматуми холоду

Початок весни у нас видався холоднішим ніж ціла зима, а тому і з працею трохи мали ускладнення. Зокрема автомобіль почав нам висувати свої ультиматуми з приводу роботи дизельного двигуна на такому морозі...

30.03.18
0
33

«Ти віддай все в руки Бога!»

Відвідуючи лікарні, ми молимося за людей, несемо Добру Новину! І це Слово торкається їхніх сердець. Я бачила сльози на очах, коли ми співали пісню «Ти віддай все в руки Бога!»

30.03.18
0
26

Три напрямки служіння

З Божою допомогою, ми продовжуємо працювати в селах Широке та Ручаївка. А також в селі Лукашеве. Маємо три основні напрямки місіонерського служіння...

30.03.18
0
31

З місією — в Шрі-Ланку

З 12 січня по 12 лютого їздила в Шрі-Ланку разом із групою місіонерів в складі 10 чоловік від Дніпропетровської ЦХВЄ. Оскільки там вся програма направлена на роботу з дітьми, була потрібна допомога у проведенні біблійних уроків та уроків англійської мови.

28.02.18
0
97
Пожертвувати