Двері для проповіді на Балканах

Усупереч багатьом новим законам двері для проповіді Євангелії ще відкриті в багатьох місцях на Балканах. Нажаль цього не можемо сказати про Туреччину. І все ж ми їдемо туди до братів і допомагаємо їм, чим можемо.

30.07.18
0
51

Зустріч хлібом і сіллю

У селі Дмитрівка нас дуже гарно зустріла вся школа (вчителі і учні) — з хлібом і сіллю. Школа добре підготувалася для зустрічі. Ми були приємно вражені. Було багато дітей, приблизно 150.

30.06.18
0
33

«Зразкова молода сім’я»

Для нас було приємним сюрпризом, коли перед Днем молоді до нас зателефонували із місцевої газети та запропонували взяти інтерв’ю як «в молодої та зразкової сім’ї» — так сказала журналістка...

30.06.18
0
82

Зібрання «по-душевному»

Я стараюся бувати в зібраннях наших місіонерів, що працюють в інших селах. Нещодавно в одному з таких зібрань підійшов вкінці один дідусь, та й каже: «Добре у вас тут було! По-душевному». А все тому що в простоті, я так вважаю.

30.06.18
0
42

Шкільна «забастовка»

Один із учнів запитав: «А чи буде християнська етика в наступному році?» Ми відповіли: «Якщо Бог дасть, і нам дозволять то буде». «А ми «забастовку» зробимо як що не дозволять» — відповів учень.

30.06.18
0
39

Перша церква на марійській землі

Вже дуже давно ми молилися про те, щоб в селищі Красногорське розпочати служіння. У цьому селищі ще за радянської влади силами і молитвами в’язнів, які відбували термін за віру, була організована перша церква на марійській землі.

30.06.18
0
29

«На всю славу Божу!»

Ще один табір проводили для дітей області в селищі Боброве. У табір приїхали 64 дитини з міст Лисичанськ, Сєверодонецьк, Новоайдар, Станиця Луганська. Як ще можна це описати, ці чудові дні для дітей: «Табір пройшов на всю славу Божу!»

30.06.18
0
59

Бог — створює погоду

Прогноз погоди говорив про сильні зливи і грози усі табірні дні. Але весь період під час проведення табірної програми не падав дощ і стояла сонячна погода. Дощ починався завжди після закінчення служіння.

30.06.18
0
51

Я смерті не боюся

Лікар сказав мені дуже лагідно й обережно, що в мене четверта стадія раку, яка вже не піддається лікуванню. У мене були уражені нирки, наднирники, хребет і легені — усе було в метастазах...

29.06.18
0
135

Колючками вбраний мій шлях за Тобою

Почувши невтішний діагноз, я на декілька днів поїхала додому, потішилася діточками, а потім мене привезли в Луцьку обласну лікарню, де 2 березня 1992 року видалили нирку й послали в Київ на аналіз, який підтвердив діагноз – туберкульоз нирки.

31.05.18
0
29
Пожертвувати